Agata Rubik liczyła na lepsze wyniki córki na egzaminie ósmoklasisty? Straciła punkty na błahostkach

Córka Agaty Rubik to tegoroczna ósmoklasistka. Troskliwa mama zapytała dziecko na Instagramie, jak jej poszedł test z języka angielskiego. Dziewczynka śmiało podzieliła się odczuciami po egzaminie. - Poszło mi dobrze, ale nie najlepiej. Z angielskiego straciłam dwa punkty na takich bezsensownych rzeczach - przyznała Helenka w relacji opublikowanej na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Uczniowie klas VIII są już po egzaminach ósmoklasisty. To ważne wydarzenie dla każdego zdającego. Choć na egzaminie nie ma progu zdawalności, to od samego wyniku zależy, do jakiej szkoły średniej uda się dostać. To stresujący czas także dla rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Tegoroczną ósmoklasistką jest córka Agaty Rubik i Piotra Rubika. Helena opowiedziała w sieci o tym, jak poszedł jej egzamin. Jej mama liczyła, że 14-latka zdobędzie nieco lepszy wynik. 

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Agata Rubik zapytała córkę, jak jej poszedł egzamin ósmoklasisty z angielskiego. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała. "Poszło mi dobrze, ale nie najlepiej"

Rubikowie niedawno oświadczyli, że planują przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. To wszystko dlatego, że Piotr "marzył o tym całe życie, a realizacja marzenia rozpoczęła się ponad rok temu". Okazuje się, że rodzice załatwili już nawet dla córek odpowiednie szkoły. Wcześniej dziewczynki uczęszczały do prestiżowej placówki The British School Warsaw. Zmiana miejsca zamieszkania niesie ze sobą także pewne zmiany edukacyjne. Rodzice załatwili starszej córce naukę elitarnej szkole, zapewniając, że dostała się tam tylko i wyłącznie dzięki własnym umiejętnościom.

Helence został jednak jeszcze jeden krok - ukończenie szkoły podstawowej. Na szczęście wszystko idzie zgodnie z planem, bo dziewczynka właśnie zakończyła zmagania z egzaminami ósmoklasisty. Dumna mama tuż po egzaminie z języka angielskiego zamieściła na Instagramie relacje, w której zapytała córkę o przewidywany wynik. 

Poszło mi dobrze, ale nie najlepiej. Z angielskiego straciłam dwa punkty na takich bezsensownych rzeczach. Ale spoko, 96 proc.

- powiedziała Helena. Miejmy nadzieję, że ósmoklasistka zdobędzie tak zadowalające wyniki także z innych przedmiotów. 

Oburzona uczennica pokazała plan lekcji. 'Godzina dziennie na dojazdy, a na religii okienka' Uczennica pokazała plan lekcji. "Godzina dziennie na dojazdy, a na religii okienka"

Więcej o: