Oświadczyny na studniówce zaskoczyły wszystkich. Maturzyści poruszeni. "Serio? Niepoważne"

Ta wzruszająca sytuacja jest jak z prawdziwego filmu. Pewna para zaręczyła się na studniówce, na oczach dyrektora, nauczycieli i znajomych. Nastolatka nie zawahała się i przyjęła pierścionek od ukochanego. Cała historia skończyła się szczęśliwie. Na maturzystów czeka jednak jeszcze egzamin maturalny.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Studniówki dobiegły końca, jednak w sieci wciąż krążą relacje z tych wyjątkowych wydarzeń dla każdego maturzysty. Uczniowie chcieli jak najlepiej je przeżyć i hucznie świętowali. Bale, które jeszcze niedawno przypominały zwyczajne szkolne potańcówki, dziś wyglądają bardziej jak wykwintne imprezy. Zamiast wykorzystywania szkolnych sal gimnastycznych, często przenosi się studniówki do restauracji czy sal weselnych. Maturzyści planują także szereg atrakcji. Na kilka tygodni przed imprezą uczą się poloneza i walca. Wynajmują fotobudki, a także przygotowują pokazy sztucznych ogni. Jeden z uczniów jeszcze przed maturą podjął ważną życiową decyzję.

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Oświadczył się swojej dziewczynie na studniówce. Nastolatka była w szoku

Jedna z maturzystek pokazała na Twitterze screeny z nagrania, opublikowanego na TikToku, pewnej studniówki organizowanej w jednej ze szkół średnich. W trakcie wydarzenia miała miejsce niecodzienna sytuacja. Jeden z uczniów poprosił swoją partnerkę, uczennicę szkoły o rękę. Choć nastolatka nie spodziewała się, że jej chłopak uklęknie podczas tego konkretnego wieczoru, to nie zawahała się i przyjęła podarowany pierścionek.

Nie chciałabym, żeby mi studniówka kojarzyła się tylko z zaręczynami jakiejś pary

- napisała maturzystka, która pokazała zdjęcia z zaręczyn. 

"Ludzie w tle nie wyglądają, jakby mieli im za złe"

Pod wpisem maturzystki wywiązała się dyskusja uczniów. Większość z nich przyznała, że zaręczyny na studniówce nie były zbyt dobrym pomysłem. Niektórzy przyznali, że tak wyjątkowy moment powinien być świętowany w nieco mniejszym gronie, a inni uznali, że para jest jeszcze zbyt młoda na tak poważne decyzje, szczególnie przed maturą. 

Mnie dziwi, że tak młodzi ludzie decydują się na taki krok. Jest mała szansa na to, że realnie skończy się to ślubem. Nawet oni po latach mogą słabo wspominać studniówkę.
Serio? Niepoważne.
To ich sprawa. Ludzie nie powinni wtykać nosa w nie swoje sprawy.
Ludzie w tle nie wyglądają, jakby mieli im za złe.
Oj tam, zajęli tylko chwilę, a jakie to szczęście.
Ciekawe czy dotrwają do ślubu. Oczywiście mam nadzieję, że tak, ale najpierw matura

- pisali uczniowie. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA