Uczeń pokazał, co dostał do jedzenia na szkolnej stołówce. Był zniesmaczony: "Obrzydliwe"

Nagranie zostało opublikowane na TikToku. Błyskawicznie pojawiło się pod nim tysiące komentarzy uczniów, którzy zgodnie stwierdzili, że jedzenie na szkolnych stołówkach im nie smakuje i albo przynoszą swoje, albo głodni wracają do domów.

Więcej informacji o aktualnej sytuacji w polskim szkolnictwie na stronie Gazeta.pl

Jedzenie w szkolnych stołówkach według niektórych uczniów i ich rodziców pozostawia wiele do życzenia. Inni są zdania, że jest całkiem smaczne, nawet narzekają na brak dokładek. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych preferencji i placówki. Jeden z uczniów podzielił się na TikToku nagraniem, na którym pokazał, co dostał do jedzenia na stołówce w swojej szkole.

To miały być wymarzone wakacje z dziećmi. Nagrali, jak się zachowywały. 'Jakiś koszmar'Wakacje będą trwać trzy miesiące? Ten scenariusz zadowoliłby wielu uczniów

Uczeń pokazał, co dostał do jedzenia

Nagranie zostało opublikowane na TikToku na koncie o nazwie d3mon_t1m. Wzbudziło wielkie zainteresowanie internautów, doczekało się już ponad dziesięciu tysięcy komentarzy. Krótki filmik ze szkolnej stołówki został opatrzony opisem: "Zobaczcie, co nam dają na lunch". Na filmiku widać wylewany z kartonika płyn, który ma być mlekiem czekoladowym. Napój ma dziwnie gęstą, kleistą konsystencję i niepokojący kolor. Pod nagraniem szybko pojawiły się stwierdzenia: "Obrzydliwe".

Uczniowie przyznają, że nie jadają na stołówkach

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy innych uczniów, którzy pisali, że nie jadają na szkolnych stołówkach, bo jedzenie, jakie jest tam serwowane im nie smakuje. Przyznali, że często po lekcjach wracają do domu bardzo głodni. 

Zobacz wideo
Dlatego nie jadam na szkolnych stołówkach i potem konam z głodu
Zawsze wracam do domu umierając z głodu
Dlatego tracę na wadze
Ja zawsze noszę do szkoły swoje własne jedzenie
Nigdy nie jem tego, co dają nam w szkole
A potem ludzie nazywają nas niewdzięcznymi

- zażartował jeden z użytkowników TikToka. 

Weź próbkę i zbadaj pod mikroskopem

- dodał inny rozbawiony internauta.

Ale spaghetti zjadłeś, czyli musiało być smaczne

- zauważył jeden z komentujących. A jak jest w placówkach waszych dzieci? Też narzekają na jedzenie, czy może zjadają wszystko ze smakiem i dopominają się o dokładki? Dajcie znać w komentarzach.

Mama Ginekolog opublikowała zdjęcie kąpieli z synami. Mama Ginekolog opublikowała zdjęcie kąpieli z synami. "Rodzina to siła"

Więcej o: