Nauczyciel dostał od uczniów zaskakujący prezent. "Byłem w szoku. Czy tak wypada?"

Nauczyciel pokazał nam, co otrzymał od swoich uczniów na Dzień Edukacji Narodowej. Choć pedagog był bardzo zdziwiony, to jednocześnie także wdzięczny za tak kreatywne podejście do sprawy. Przyznał, że żaden z nauczycieli nie dostał tak ciekawego prezentu. - Fajnie mieć takich uczniów. Spodziewałam się innego prezentu, ale gdy to zobaczyłem, to byłem w szoku - podkreślił nauczyciel.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Wolny czas po przedszkolu? Jak go wykorzystują dzieciaki?

Uczniowie podarowali nauczycielowi nietypowy prezent. "Wytrzymując z nami, jest pan dzielny jak lion"

Jeden z nauczycieli nauczających w szkole podstawowej przesłał naszej redakcji zdjęcie nietypowego prezentu, który otrzymał na Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie z jego klasy przygotowali dla niego oryginalny podarunek w postaci kartki, na której napisali żartobliwe życzenia dla pedagoga, dołączając słodycze. Trzeba przyznać, że to naprawdę ciekawy pomysł na prezent, szczególnie dla nauczycieli, którzy zazwyczaj dostają kwiaty i słodycze. 

Niech każdy pana dzień będzie bajeczny. Chociaż czasem przez nas oczy wychodzą panu z orbit. To wytrzymując z nami, jest pan dzielny jak lion. Mamy wielką nadzieję, że nie ucieknie nam pan na mars.

Nauczyciel dostał od uczniów zaskakujący prezent. 'Byłem w szoku. Czy tak wypada?'Nauczyciel dostał od uczniów zaskakujący prezent. 'Byłem w szoku. Czy tak wypada?' Archwium prywatne

Część nauczycieli skorzystała z nowej, a część ze starej ścieżki zdobycia stopnia nauczyciela mianowanego.Ile zarabia nauczyciel? Gorzej jest tylko w trzech krajach

"Pomysł związany z prezentem tylko udowadnia, że moja wiedza nie idzie w las"

Pedagog przyznał, że podarowany prezent był dla niego sporym zaskoczeniem. Podkreślił, że zazwyczaj na zakończenie roku czy Dzień Edukacji Narodowej otrzymuje od uczniów kwiaty, słodycze czy przedmioty rzeczowe. Ta pomysłowa karta sprawiła, że jego uśmiech nie schodził z twarzy przez cały dzień. To, co docenia, to to, że uczniowie przygotowali coś nietypowego i kreatywnego, a zarazem podeszli do tego bardzo indywidualnie.

Zawsze dostaje kwiaty, słodycze czy prezenty rzeczowe. Jednak takie nieoczywiste prezenty są strzałem w dziesiątkę. Na co dzień staram się uczyć dzieci kreatywności i tego, żeby wychodziły ze schematów. Ten pomysł związany z prezentem tylko udowadnia, że moja wiedza nie idzie w las. Fajnie mieć takich uczniów. Spodziewałam się innego prezentu, ale gdy to zobaczyłem, to byłem w szoku. Czy tak wypada? Jasne, że tak! Żaden inny nauczyciel w pokoju nauczycielskim nie pochwalił się czymś takim

- powiedział nauczyciel w rozmowie z eDziecko.pl. 

Pokazała pracę domową z religii o aborcji. Rodzice oburzeni. 'To jest pranie mózgów'Pokazała pracę domową z religii o aborcji. Rodzice oburzeni. "To jest pranie mózgów"

Więcej o: