Sprawdzała dyktando uczennicy. Nagle jej wzrok przykuła wiadomość pod tekstem

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej zorganizowała dyktando dla uczniów. Gdy zebrała zeszyty odkryła, że jedna z dziewczynek zostawiła jej wiadomość w imieniu całej klasy.

Rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej niesie ze sobą wiele wyzwań. Po przedszkolnych zabawach dzieci muszą wreszcie stawić czoło pierwszym poważniejszym obowiązkom. Pierwsze sprawdziany, prace domowe i dyktanda mogą być stresujące, ale również bardzo ciekawe. Zdarza się, że kreatywność uczniów może zaskoczyć nauczycieli. Szczególnie, że są dobrym naśladowcami i obserwują, co robią dorośli.

Sprawdzała sprawdzian ucznia

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Mama z TikToka odkryła, że imię jej syna nie jest tak oryginalne, jak wcześniej myślałaMyślała, że syn ma nietypowe imię. Zmieniła zdanie, gdy odkryła, jak nazywa się kolega

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Dzieci szybko przyzwyczajają się do tego, że nauczyciele zapisują oceny lub uwagi na marginesach zeszytów, lub bezpośrednio pod pracą domową. Nasza czytelniczka wysłała nam zdjęcie z zeszytu córki z drugiej klasy podstawowej. Dziewczynka postanowiła zostawić swojej wychowawczyni wiadomość.

Tego dnia uczniów czekało pisanie ze słuchu. Podczas lekcji nauczycielka zaczęła dyktować dzieciom zdania, zawierające wyraz z literą "h". Po wszystkim zamierzała zebrać zeszyty i sprawdzić poprawną pisownię dzieci. Była zaskoczona, gdy pod jedną dostrzegła "nietypowy prezent".

Jak wyjaśniła nasza czytelniczka, jej córka zauważyła na kalendarzu, że tego dnia były imieniny Iwony. Tak się złożyło, że jej nauczycielka również nazywała się Iwona. Pod koniec dyktanda narysowała więc w zeszycie prezent przewiązany wstążką, a obok napisała list. Wychowawczyni nie spodziewała się takiej wiadomości.

Dużo szczęścia i słodyczy II a pani życzy

- napisała w czerwonej ramce drugoklasistka

Zdziwiona jej kreatywnością nauczycielka postanowiła odpowiedzieć na życzenia. Gdy mama przejrzała zeszyt córki zobaczyła jej komentarz pod zadaniem. Jak przyznaje, pomysł córki bardzo ją rozbawił.

Dziękuję!

- odpisała nauczycielka.

Sprawdzała sprawdzian ucznia. Nagle jej wzrok przykuła wiadomość na marginesieSprawdzała sprawdzian ucznia. Nagle jej wzrok przykuła wiadomość na marginesie archiwum prywatne

Skandaliczny fragment w szkolnym podręczniku. 'Propaganda PIS w czystej postaci'Skandaliczny fragment w szkolnym podręczniku. "Propaganda PIS w czystej postaci"

Więcej o: