Wyjątkowa okazja w Lidlu. Plecaki szkolne już od 24,99 złotych!

Pora skompletować szkolną wyprawkę! W najnowszej ofercie Lidla pojawiła się oferta plecaków dla dzieci i młodzieży. Cena kusi, a i jest w czym wybierać.

Mimo że mamy dopiero półmetek wakacji to wiele sklepów już oferuje akcesoria, które przydadzą się każdemu uczniowi. A żaden z nich nie obejdzie się oczywiście bez plecaka. Z kompletowaniem wyprawki nie ma co czekać, bo wybierając ją wcześniej, unikniemy typowego zakupowego szału tuż przed rozpoczęciem roku. Patrząc na rosnące wszędzie ceny, niejeden rodzic będzie szukał specjalnych okazji, a przy tym żaden nie chce kupować gorszej jakości tornistra, który byłby niewygodny w noszeniu dla ich pociechy. W tym temacie jak zawsze niezawodny jest popularny dyskont Lidl, w którym to od 11 do 13 sierpnia dostępna będzie kolekcja plecaków dla małych i dużych uczniów. 

Specjalna oferta szkolna w Lidlu

Od 11 sierpnia w sieci sklepów Lidl dostępna będzie kolekcja plecaków, których cena rozpoczyna się już od 24,99 zł! Te najtańsze są i ładne i lekkie, a ich pojemność to całe 19 l. Dodatkowo mają elementy odblaskowe, co jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa dziecka i trzy pojemne kieszonki zewnętrzne. 

PlecakPlecak Fot. Lidl

Kolorowe plecaki dla starszaków

Lidl przygotował również coś w sam raz dla mniejszych dzieci, które kochają bajkowe klimaty. Tornistry są nie tylko urocze, ale i bardzo wygodne, mają wzmocnione dno z nóżkami i stabilną obudowę z wyściełanymi plecami, co jest zbawiennie dla małych plecków. I tak w poprzednim przypadku, mają odblaski i to aż 5! 

Plecaki dziecięcePlecaki dziecięce Fot. Lidl

Śliczne plecaki dla przedszkolaków

Rodzice maluszków nie przejdą obojętnie obok wyjątkowo uroczych małych plecaczków, które przydadzą się nie tylko w szkole. A do wyboru jest aż 6 wzorów. Te również dostosowane są do wielkości i możliwości przedszkolaka. 

PlecakPlecak Fot. Lidl

Kultowy Coolpack w wielu wzorach

W ofercie Lidla znalazły się także plecaki kultowej marki Coolpack, znanej z jakości, trwałości, jak i zwariowanych wzorów. W ich przypadku zastosowano udogodnienia takie, jak kieszonka na bidon, wejście na słuchawki i kieszeń z organizerem.

Plecak CoolpackPlecak Coolpack Fot. Lidl


 

Coś dla fanów

A ponadto pojawią się tornistry z linii specjalnej np. popartowym wzorem od Astry, Nasa, kreskówkowy leniwiec czy Harry Potter. W zestawach są również piórniki i notatniki. 

PlecakPlecak Fot. Lidl

Copyright © Agora SA