Minister Czarnek pokazał, jak motywuje dzieci do ruchu. Opublikował zdjęcia. Internauci: "Mniej jeść"

Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki pochwalił się zdjęciami z rajdu rowerowego, w którym niedawno wziął udział wraz z mieszkańcami Lubelszczyzny. Zachęcał w ten sposób dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu w czasie trwających wakacji.

Więcej informacji o aktualnej sytuacji w polskim szkolnictwie na stronie Gazeta.pl

Wakacje trwają w najlepsze. Dzieci i młodzież odpoczywają od szkolnych obowiązków na koloniach, w czasie letnich wyjazdów, na wakacyjnych dyżurach w swoich placówkach lub w domach. Lato to także czas.zasłużonego wypoczynku dla nauczycieli, których w nowym roku szkolnym czekają kolejne zmiany zapowiedziane przez ich resort. Tymczasem Przemysław Czarnek - minister edukacji i nauki nie próżnuje. Niedawno na Facebooku pochwalił się, że wziął udział w rajdzie rowerowym.

Minister Czarnek o zmianach w szkole od 1 wrześniaWażne zmiany w szkołach już od nowego roku szkolnego. Minister Czarnek pokazał projekt

Przemysław Czarnek daje przykład dzieciom i młodzieży

Minister edukacji i nauki na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił zdjęcia z imprezy i napisał: 

Dziś wspólnie z młodzieżą i mieszkańcami Lubelszczyzny wziąłem udział w rajdzie Tour de Lubelskie. Zachęcam wszystkich do aktywnego spędzania czasu podczas wakacji.

Szef resortu edukacji znalazł też czas na zdjęcia z uczestnikami i organizatorami rajdu, a w czasie jazdy miał na głowie kask, czym też zdawał się dawać dobry przykład. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Internauci gratulują ministrowi

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którym spodobał się pomysł udziału szefa resortu edukacji w sportowym evencie na Lubelszczyźnie. 

Brawo Rząd i Młodzież. Razem też coś można zrobić.
Dziękuję Panu Ministrowi za udział w rajdzie i wspólny przejazd.
Gratulacje dla Wszystkich uczestników rajdu.
Pan Minister Czarnek jest GOŚĆ.
Mój szacunek dla Pana Ministra.

- pisali. Pod galerią zdjęć pojawiło się także wiele komentarzy m.in. ze słowami krytyki rządów Przemysława Czarnka. Jeden z internautów nawiązał do kontrowersyjnej sprawy sprzed ponad roku, kiedy to szef resortu edukacji planował odchudzać polskie dzieci:

Panie Ministrze, czas przekuć słowa w czyn! Mniej jeść

- napisał sarkastycznie. 

Czarnek w USA: Czarnek w USA: "Chcemy, aby polscy nauczyciele przyjeżdżali do Illinois". Nauczyciele: "Pensja nie starczy na bilet"

Więcej o: