Siostry zaszły w ciążę w tym samym czasie. "Gotowi przyjaciele na całe życie"

Danielle i Sam mają świetny kontakt. Doskonale czują się w swoim towarzystwie, mogą zawsze na siebie liczyć. Siostry stwierdziły, że urodzą dzieci w tym samym czasie. Udało im się zrealizować ten plan. Ich dzieci urodziły się w odstępie niecałych dwóch tygodni.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

To nie był przypadek. Danielle i Sam wyznały w jednym z filmików udostępnionych na TikToku przez tę pierwszą, że gdy Sam i jej mąż starali się o dziecko, Danielle stwierdziła, że ona i jej partner zrobią to samo. Udało się. Pary postanowiły także kupić wspólny dom i zamieszkać razem. Przez całą ciążę kobiety nagrywały i udostępniały filmiki, w których pokazywały, jak dobrze się razem bawią.

Mama prowadzi na Instagramie konto swojego synka.Chłopiec-panda ma już dwa lata. Mama pokazuje, jak sobie radzi. "Utrudniasz mu życie"

Między dziećmi jest niewielka różnica wieku

Daty porodów wyznaczone kobietom przez lekarzy różniły się zaledwie o tydzień. Danielle urodziła jako pierwsza. Powitała na świecie synka Wildera, 27 marca 2022 r. Sam z kolei urodziła dziewczynę o imieniu Willow niecałe dwa tygodnie później - 9 kwietnia 2022 r.

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka. 

Kocham siostrę, ale nie aż tak bardzo
Siostry i kuzyni rządzą! Gotowi przyjaciele na całe życie
Miałyście wielkie szczęście, że doświadczyłyście tego razem
Musimy też tak zrobić gdy będziemy starsze
Moja siostra i ja byłyśmy w tym samym czasie w ciąży, ale nie mogłyśmy znieść swojego towarzystwa przez buzujące hormony.

- pisali internauci pod nagraniem. Niektóre internautki wyznały, że były w podobnej sytuacji:

Moja siostra i ja miałyśmy różnicę jednego tygodnia! Nasze dziewczynki urodziły się tego samego dnia trzynaście lat temu!

Pomysł ciąży w tym samym czasie był z punktu widzenia sióstr doskonały. W takich przypadkach jednak natura nie zawsze chce współpracować. Na szczęście im się udało. Kobiety wspierały się przez całą ciążę, a teraz robią to już jako młode mamy. Zawsze były blisko, jednak wspólne macierzyństwo jeszcze pogłębiło ich relację. 

Anna Czartoryska-Niemczycka o trudnym losie młodych matek. Fanka: Jakie to prawdziweAnna Czartoryska-Niemczycka o późnym macierzyństwie: Osobiście bym nie miała siły

Więcej o: