Polska dziennikarka pokazała wyniki maturalne syna. Pęka z dumy. "100 proc."

Małgorzata Ohme zdradziła wyniki egzaminów dojrzałości syna, który był tegorocznym maturzystą. Chłopiec zdał maturę śpiewająco i zamierza rekrutować na popularną polską uczelnię wyższą. Czy pójdzie w ślady artystycznej matki?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Jak będą wyglądały matury 2023? Czy może na nie wpłynąć pandemia?

Małgorzata Ohme pochwaliła się wynikami matur syna

Małgorzata Ohme to popularna polska psycholożka i dziennikarka, która prywatnie jest także mamą nastoletniego syna, Jerzego, który był tegorocznym maturzystą. Dziennikarka bardzo stresowała się maturą syna. Tuż przed egzaminem dojrzałości, w majówkę, w swoich mediach społecznościowych życzyła wszystkim absolwentom szkół średnich i techników, połamania długopisów. 

Nie mam pojęcia, kiedy to minęło. Jutro matura, już nie mogę ochronić cię przed światem. Jestem myślami z wszystkimi zdającymi jutro i ich bliskimi. Mama Jurka

- pisała mama maturzysty na Instagramie.

Serwis Plejada dowiedział się, jakie wyniki udało się uzyskać Jerzemu Ohme. Okazuje się, że psycholożka może bardzo dumna ze swojego syna. Jak donosi "Plejada", Jurek zdał egzamin dojrzałości śpiewająco. Z języka angielskiego uzyskał maksymalną liczbę punktów - 100 proc. Z kolei z języka polskiego uzyskał 77 proc., a z królowej nauk - 82 proc. 

Chłopiec zamierza kształcić się w kierunku zarządzania i planuje rekrutować na Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Choć zaliczył już swój debiut aktorski w firmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" w reżyserii Heatcliffa Janusza Iwanowskiego, to nie planuje podążać artystyczną drogą. 

Agata Rubik chwali się świadectwem szkolnym córki. 'Najwyższa średnia w szkole'Agata Rubik chwali się świadectwem szkolnym córki. "Najwyższa średnia w szkole"

Więcej o: