Agata Rubik chwali się świadectwem szkolnym córki. "Najwyższa średnia w szkole"

Agata Rubik pokazała w sieci świadectwo szkolne starszej córki. Helenka ukonczyła klasę z rewelacyjnymi wynikami. Dziewczynka ma praktycznie same szóski. Rodzice nie kryją, że są bardzo dumni ze zdolnej córeczki. - Oficjalnie wakacje! Brawo Hela! Średnia 5,9 - pochwaliła się na Instagramie żona Piotra Rubika.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agata Rubik to żona popularnego polskiego kompozytora, a także szczęśliwa mama dwóch córeczek: Alicji i Helenki. Para związała się w 2006 roku. Aktualnie Rubikowie są już ponad 14 lat po ślubie. Agata chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie głównie porusza tematy rodzicielstwa i zdrowego odżywiania, a także aktywności fizycznej. Sporo mówi także o edukacji Alicji i Helenki.

Córki Rubików uczęszczają do elitarnej The British School Warsaw, gdzie od najmłodszych lat stawia się na naukę języka angielskiego. W placówce wprowadzony jest nawet obowiązek noszenia mundurków szkolnych. Fakt ten wyszedł na jaw, kiedy fani zauważyli logo szkoły na mundurku jednej z dziewczynek. Nauka w placówce jest bardzo droga. Cena rocznego czesnego wynosi od 37 do prawie 90 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Jakie są największe problemy polskiego systemu edukacji?

Agata Rubik chwali się świadectwem córki. Ma wysoką średnią. Zaskakuje ocena z muzyki

Agata Rubik zamieściła na Instagramie obszerną relację, w której poinformowała, że jej córeczki są już po zakończeniu roku szkolnego i oficjalnie rozpoczęły wakacje. Żona Piotra Rubik postanowiła pochwalić się świadectwem starszej córki Helenki, która ukończyła kolejną klasę z rewelacyjnymi wynikami. Dziewczynka ma na świadectwie szkolnymi prawie same szóstki. Helenka świetnie sobie radzi sobie zarówno z przedmiotami ścisłymi, jak i humanistycznymi. Wybitne wyniki ma także z języka angielskiego i francuskiego. Celującej oceny nie udało się uzyskać tylko z dwóch przedmiotów - muzyki i wychowania fizycznego. 

Oficjalnie wakacje! Brawo Hela! Średnia 5,9. Moja najwyższa średnia - 5,5. Tatuś miał inną skalę, więc to się nie liczy

- zdradziła Rubik.

Agata RubikAgata Rubik Instagram/@agata_rubik

Agata Rubik martwiła się o edukację Helenki. "Zasypia po północy. Zero podwórka. Chyba, że w weekend"

Agata Rubik jakiś czas temu pokazała na Instagramie zdjęcie starszej córki, która zmęczona zjada w biegu przekąskę. Żona Piotra Rubik przyznała, że jest bardzo zasmucona faktem, że córka codziennie spędza bardzo czasu przy książkach, a także do późnych godzin nocnych realizuje zadania domowe. Okazuje się, że starsza córka spędza przed komputerem ponad 10 godzin z małymi przerwami.

Helena siedzi przed komputerem z małymi przerwami od 08:00 do 18:30. Lekcje w szkole trwają do 15:30, ale we wrześniu zaczęła jeszcze dodatkowe kursy. W przerwach je i czyta książki. Zasypia po północy. Zero podwórka. Chyba że w weekend. Co za czasy

- pisze oburzona żona Piotra Rubika.

Agata Rubik żali się, że córka siedzi przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. 'Co za czasy'Agata Rubik żali się, że córka siedzi przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. 'Co za czasy' Instagram, screen: @agata_rubik

Koniec nauki zdalnej. Od 10 stycznia uczniowie wracają do szkółHiT w szkołach już od września. Rodzice: "Lekcje indoktrynacji"

Więcej o: