Katarzyna Cichopek pokazała świadectwo córki. Fanka: Bez paska?

Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie zdjęcie z córką tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego. Helenka trzyma w ręce wymarzone świadectwo szkolne. W komentarzach internauci pytają, dlaczego dziewczynka nie ma czerwonego paska. Już śpieszymy z odpowiedzią.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Cichopek to znana polska aktorka. Widzowie szczególnie zapamiętali ją z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Jakiś czas temu wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała wówczas obecnego męża Marcina Hakiela. Jakiś czas temu para wystosowała oficjalne oświadczenie, gdzie poinformowali o rozwodzie i poprosili o uszanowanie ich decyzji. Do sądu szybko trafił pozew rozwodowy. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - trzynastoletniego Adama i dziewięcioletnią Helenę. Cichopek przyznała, że domowa edukacja wymagała zarówno od niej, jak i od dzieci ogromnego zaangażowania. Teraz rozpoczynają już wakacje.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Katarzyna Cichopek świętuje z córką zakończenie roku szkolnego. "A teraz odpoczywanie"

Katarzyna Cichopek tej pory rzadko publikowała w mediach społecznościowych wizerunek swoich dzieci. Ostatnio się to trochę zmieniło. Tym razem Kasia zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z córką, które wykonano za sprawą zakończenia roku szkolnego. Helenka pozuje ze świadectwem z oceną opisową. 

Niech rządzą wakacje! Brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli! A teraz odpoczywanie i bawcie się dobrze

- napisała Cichopek pod zdjęciem. 

Rozdanie świadectwPolska szkoła stoi korepetycjami. "Rodzice umywają ręce i walą drzwiami i oknami"

Internauta: Oceny niech pokaże

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci pogratulowali dziewczynce ukończenia kolejnego etapu w szkole i przekazali jej mamie ciepłe słowa. Przyznali, że mama na pewno jest dumna ze swojej ukochanej córeczki. Padło także pytanie o wakacyjne plany. 

I zaczynają się hulanki!
Świetnie! Wspaniałych wakacji!
Gratulacje! A macie już plany na wakacje?
Brawo dla Helenki!

- czytamy w komentarzach. Niektórzy internauci stwierdzili, że to świetna okazja, aby podpytać aktorki, dlaczego jej córka ukończyła kolejną klasę bez świadectwa z czerwonym paskiem. 

Oceny niech pokaże!
Bez paska?
No i się zaczęło pokazywanie świadectw!
Plamy od łez? Aż tak słabe oceny?

- pisali obserwatorzy. Choć sama Cichopek nie odpowiedziała na liczne komentarze i pytania fanów, to nasza redakcja śpieszy z odpowiedzią. Helenka ma oceny opisowe, stąd brak czerwonego paska na świadectwie szkolnym. 

Katarzyna Cichopek pokazała świadectwo córki. Fanka: Bez paska?Katarzyna Cichopek pokazała świadectwo córki. Fanka: Bez paska? Instagram, screen: @katarzynacichopek

Czerwony pasek gwarantem sukcesu?"Ci z paskami będą pracować u tych trójkowych"

Więcej o: