"Dni, których nie znamy". Piosenka, która jest hitem na zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2021/22 powoli dobiega końca. Uroczyste zakończenie odbędzie się w piątek 24 czerwca. Rozpoczęciu lata, jak co roku będzie towarzyszyć piosenka Marka Grechuty "Dni, których nie znamy". W niektórych szkołach ten utwór to prawdziwa tradycja.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wyczekiwane zakończenie roku i początek wakacji zbliżają się wielkimi krokami. Oficjalne zakończenie szkolnej nauki odbędzie się już 24 czerwca. Jak co roku, w tym dniu nie zabraknie z pewnością wzruszających podziękowań, kwiatów i wyróżnień, a wszystko to w rytm poruszającej piosenki Marka Grechuty

Utwór, który jest hitem na zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego już za dwa tygodnie. Uroczysty apel z tej okazji to okazja do wręczenia świadectw, dyplomów oraz wyróżnień. Dla uczniów ostatnich klas, którzy kończą naukę w danej placówce to także okazja do pożegnań i podziękowań za lata wspólnej nauki. W ostatnim dniu szkoły nie brakuje więc także części artystycznej. Zazwyczaj przygotowywane są spektakle, przedstawienia, recytowanie wierszy i wspólne śpiewanie piosenek. 

Zobacz wideo Pandemia trwa, a wakacje się kończą. Uczniowie mają wrócić do szkół

"Dni, których jeszcze nie znamy" - hit na zakończenie roku 

Prawdziwym hitem jest piosenka Marka Grechuty "Dni, których nie znamy" która rozbrzmiewa w wielu szkołach w ostatnim dniu przed rozpoczęciem wakacji. Często wzrusza nauczycieli, rodziców, a nawet uczniów. 

Utwór próbuje przekonać słuchacza, że nie warto żałować dni i chwil, kiedy nie dzieje się nic nadzwyczajnego, bo tak naprawdę ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Przyszłość, która się przed nami kreuje. Piękna i wzruszająca piosenka towarzyszy także uczniom, którzy opuszczają szkołę podstawową i przygotowują się do szkoły średniej i jednocześnie nowych wyzwań i przygód. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA