Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z ozdobami na komunii córki. Fanka: "Ktoś tu zatracił sens"

Barbara Kurdej-Szatan wraz rodziną niedawno celebrowała wyjątkowy moment. Jej córka Hania przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Teraz aktorka pokazała na Instagramie nowe kadry z luksusowego wydarzenia. Na zdjęciach widzimy spektakularne dekoracje, ogromny tort i gustowny słodki stół.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Rozpoczął się sezon komunijny. Pierwsza komunia święta to bardzo wyjątkowa rodzinna uroczystość. Rodzice zgodnie z tradycją przygotowują huczne przyjęcie dla rodzin i bliskich, które często odbywają się w hotelach lub restauracjach. Pierwsza komunia święta zazwyczaj odbywa się w kwietniu, maju oraz czerwcu. Jeszcze w tamtym roku w niektórych kościołach dzieci przystępowały do sakramentu z zachowaniem reżimu sanitarnego. Były też takie parafie, które przekładały komunie na przyszły rok. Teraz zarówno dzieci, jak i rodzice nie muszą się już o to martwić. Komunie wróciły do stanu sprzed pandemii.

W tym roku do pierwszej komunii świętej przystępowała córka Barbary Kurdej-Szatan. Polscy celebryci chętnie dzielą się zdjęciami z ważnych momentów w życiu ich dzieci. Nic więc dziwnego, że niedługo po przyjęciu komunijnym córeczki Basi, w sieci pojawiła się relacja z wydarzenia.

Zobacz wideo 100 lat sukienek na komunię. Polskie gusta od 1915 roku

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kadry z komunii córki

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie obszerną relację z dnia, kiedy jej córka po raz pierwszy przyjęła do swojego serca Pana Jezusa. Aktorka wraz z mężem przygotowała dla Hani eleganckie przyjęcie z profesjonalnym fotografem i luksusowymi dekoracjami. Nie obyło się także bez tematycznego tortu oraz słodkiego stołu. 

Nieco wcześniej Basia zdradziła, że Hania od początku zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji i bardzo odpowiedzialnie podeszła do kwestii pierwszej komunii świętej. Gwiazda podkreśliła, że jest bardzo dumna z pociechy. 

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham

-pisała celebrytka na Instagramie.

Fanka reaguje na relacje z komunii: "Ktoś tu zatracił sens tego dnia"

Da się zauważyć, że komunia na przestrzeni lat zmieniła swoje zastosowanie. Rodzice zgodnie z tradycją przygotowują huczne przyjęcia dla rodzin i bliskich, które często odbywają się w hotelach lub restauracjach. Nie brakuje profesjonalnych fotografów, przepięknych strojów i luksusowych dań. 

Pod wpisem Kurdej-Szatan wywiązała się emocjonująca dyskusja. Jedna z internautek zarzuciła, że Kurdej-Szatan chyba zapomniała, jaki jest prawdziwy sens tego wydarzenia. 

Ktoś tu zatracił sens tego dnia. W mojej ocenie oczywiście

- napisała obserwatorka. 

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się z dekoracjami z komunii córki. Fanka: 'Ktoś tu zatracił sens'Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się z dekoracjami z komunii córki. Fanka: 'Ktoś tu zatracił sens' Instagram, screen: @kurdejszatan

Na komentarz odpowiedziała inna fanka. Kobieta postanowiła stanąć w obronie celebrytki i otwarcie wyznała, że czasy się zmieniły, dlaczego huczne przyjęcia komunijne to nic złego. Tłumaczyła, że w przeszłości sama organizowała dwie komunie dla dzieci i bardzo źle to wspomina. 

Pani Joanna napisała, że świat schodzi na psy, ponieważ komunia wygląda teraz jak ślub. I bardzo dobrze, tak ma wyglądać jeden z piękniejszych dni dziewczynek. Wytwornie i elegancko. Ja robiłam dwie komunie w domu, bo to były odległe czasy. Uważam, że to był prawdziwy koszmar. Duża rodzina i wszyscy w jednym pokoju. O takiej komunii jak miała Hania, to mogłam tylko pomarzyć. Czasy się zmieniły na lepsze i kogo stać, to tak powinien zorganizować ten piękny dzień. Podziwiam i gratuluję wspaniałego wyboru. Biała żyrafa to jest top

- napisała fanka. 

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się z dekoracjami z komunii córki. Fanka: 'Ktoś tu zatracił sens'Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się z dekoracjami z komunii córki. Fanka: 'Ktoś tu zatracił sens' Instagram, screen: @kurdejszatan

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: