Edyta Pazura załamana tym, co czeka córkę w szkole. Pokazała zdjęcie. "Matko, chroń nas

Edyta Pazura nie kryje oburzenia związanego z polskim systemem edukacji. Celebrytka pokazała w sieci, ile sprawdzianów czeka jej najstarszą córkę w nadchodzącym tygodniu. - Matko... Chroń nas - zaczęła Pazura.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Edyta Pazura jest szczęśliwą mamą trojga dzieci: Amelki, Antoniego i małej Rity. Żona Cezarego Pazury chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie szczerze opowiada o macierzyństwie, nie upiększa rzeczywistości, ma do siebie, jako mamy wiele dystansu. Często porusza też tematy związane z edukacją. Jej obserwatorzy uwielbiają jej bezpośredniość i szczerość. W efekcie na Instagramie obserwuje ją prawie 250 tys. osób.

Zobacz wideo Jak będą wyglądały matury 2023? Czy może na nie wpłynąć pandemia?

Edyta Pazura martwi się o córkę. Przeraża ją polski system edukacji

Edyta Pazura zamieściła na InstaStories rozpiskę ze sprawdzianami najstarszej córki. Amelia w tygodniu musi zmierzyć się z ośmioma zaliczeniami - z języka polskiego, chemii, fizyki, historii oraz matematyki. Pazura niedawno przyznała, że jeśli rząd nie wprowadzi konkretnych zmian, to kryzys polskiego szkolnictwa jest zwyczajnie nieunikniony. Podkreślała, że kryzys edukacji jest zwyczajnie nieunikniony. 

Matko... Chroń nas przed polskim systemem edukacyjnym

- napisała przerażona Edyta Pazura.

Edyta Pazura przerażona ilością obowiązków córkiEdyta Pazura przerażona ilością obowiązków córki Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura o presji wywieranej na dzieciach. "Nie ważne jak, ale czerwony pasek musi być"

Edyta Pazura niedawno zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym odniosła się do polskiego systemu edukacji. Celebrytka poruszyła kwestię zmuszania dzieci do nauki, dzięki czemu będą osiągały jak najlepszych wyniki. Sugeruje, że "wbija kij w mrowisko", jednak ma nadzieję, że jej apel przemówi niektórym do zdrowego rozsądku. 

Dużo swojego czasu spędzam z dziećmi i młodzieżą. Spotykam na swojej drodze wiele wspaniałych młodych osób, które dzielą się ze mną swoimi historiami. Często pięknymi wspomnieniami, ale i traumatycznymi przejściami. Wbiję kij w mrowisko, ale zrobię to z pełną świadomością z nadzieją, że ten post przemówi może komuś do rozsądku

- zaczęła żona Cezarego Pazury i przyznała, że z dziećmi jest bardzo podobnie jak z dorosłymi. Każdy ma inną pasję i powinniśmy to uszanować.

Niektóre z nich kochają naukę, inne miłują sztukę, trzecie muzykę, a jeszcze inne grę w piłkę. Nie ma w tym nic złego dopóki robią to z prawdziwej miłości i pasji. Jest jeszcze jedno. Nasz system edukacji, jest absolutnie przeładowany materiałem. Mierzą się z tym dzieci i nauczyciele. Wspaniale, kiedy dziecko kocha się uczyć, gorzej gdy ma rodziców, którzy go do tego zmuszają

- uznała Pazura.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: