Dała uczniom niezwykłe zadanie. Ktoś jej powiedział: "Nie będziesz już naszą nauczycielką"

Młoda nauczycielka dała swoim uczniom niezwykłe zadanie. Postanowiła dowiedzieć się, jakie mają zastrzeżenia do jej osoby. Odpowiedzi, jakie otrzymała były zaskakujące. Dzieci postawiły na szczerość.

Więcej informacji o aktualnej sytuacji w polskim szkolnictwie na Gazeta.pl

Alex Jean jest nauczycielką i aktywną użytkowniczką TikToka. Kocha swoją pracę, a kontakt z dziećmi codziennie dostarcza jej wiele radości. Na swoim koncie grade3withms.e zamieszcza wiele ciekawych nagrań, w których dzieli się ze swoimi obserwatorami zaskakującymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w jej pracy. Zamieszcza porady dla innych nauczycieli, rodziców, ciekawostki, jakich dowiedziała się od swoich uczniów.

Ola ŻebrowskaŻebrowska dostaje od matek wścibskie pytania. Poszło o kontrowersyjny naszyjnik

Nauczycielka dała uczniom niezwykłe zadanie

Alex zamieściła niedawno na TikToku filmik, w którym dzieli się wynikami niezwykłego zadania, jakie dała swoim uczniom. 

Spytałam uczniów, jaką jedną rzecz zmieniliby we mnie

- napisała. Żeby utrudnić im zadanie, zaznaczyła, że nie mogą udzielić odpowiedzi "nic". Kobieta z pewnością nie spodziewała się odpowiedzi, jakie otrzymała od uczniów. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Odpowiedzi dzieci były zaskakujące

Nauczycielka podzieliła się na nagraniu wybranymi odpowiedziami dzieci. Część dotyczyła jej wyglądu:

Jedna twoja brew jest cienka, a druga gruba

Za często mrugasz
Dużo się uśmiechasz i wtedy wyglądasz, jakbyś miała zamknięte oczy

- pisali uczniowie. 

Mała Charley wciąż ściągała sobie skarpetki.Opiekunka przykleiła dziecko skarpetki na taśmę klejąca. Mama pokazała nagranie. "To nie jest śmieszne"

Nie wszystkie "zmiany" dotyczyły wyglądu nauczycielki, pojawiły się dwie, które szczególnie rozczuliły Alex. Jeden z uczniów napisał

Nie będziesz naszą nauczycielką w przyszłym roku

- w znaczeniu, że chciałby to zmienić. Ktoś inny postanowił wykorzystać okazję i dać nauczycielce do zrozumienia, że za dużo wymaga od swoich uczniów:

Dajesz nam za dużo pracy

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: