Do kiedy wystawianie ocen 2021? W niektórych szkołach już za późno na poprawki

Do kiedy wystawianie ocen 2021? Niestety w niektórych placówkach uczniowie nie mają już możliwości poprawienia swoich stopni, na które pracowali cały rok. Pozostaje im czekać na upragnione wakacje.

Do kiedy wystawianie ocen 2021? Niektórzy uczniowie już zakończyli walkę o poprawę ocen, a tym samym średniej na koniec roku. Pozostało im czekać na zakończenie roku szkolnego i uroczystość wręczenia świadectw, a po niej - cieszyć się dwumiesięcznymi wakacjami. Ci, których średnia jest wyższa niż 4,75, otrzymają cenzurki z wyróżnieniem

Kiedy jest wystawienie ocen 2021? Wysoka średnia nie wystarczy, by dostać świadectwo z czerwonym paskiemKiedy jest wystawienie ocen 2021? Wysoka średnia nie wystarczy, by dostać świadectwo z czerwonym paskiem

Do kiedy wystawianie ocen 2021?

Nauczyciele mają określony czas na wystawienie ocen rocznych i poinformowanie o nich swoich uczniów. W większości szkół wyglądało to następująco: do 24 maja 2021 wystawili przewidywane oceny niedostateczne, do 2 czerwca 2021 wystawili przewidywane pozostałe oceny roczne, do 15 czerwca 2021 mieli czas na wystawienie ocen rocznych.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Do kiedy wystawianie ocen 2021? W niektórych szkołach już za późno na poprawki

Do kiedy wystawianie ocen 2021? Zależy od szkoły. W niektórych szkołach oceny końcowe zostały już przez nauczycieli wystawione, co oznacza, że uczniowie nie mają już możliwości na poprawki. 25 czerwca, w czasie zakończenia roku szkolnego odbiorą swoje świadectwa ze stopniami, na jakie pracowali przez cały rok.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Ceremonia zakończenia roku szkolnego została przewidziana na 25 czerwca, w piątek. Ministerstwo Edukacji przygotowało wytyczne, dotyczące organizacji uroczystości, jednak sporo zależy od dyrektorów poszczególnych placówek. Do ich obowiązku należy zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa swoim uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły. Zapewne, jeśli pogoda na to pozwoli, wręczenie świadectw w części szkół odbędzie się na świeżym powietrzu.

Więcej o: