Co się robi w "klasie disco polo"? Nagrali piosenkę, rekrutują dalej

Zespół Szkół w Michałowie od roku ma w ofercie klasę disco polo. Jej uczniowie nagrali właśnie utwór z Marcinem Millerem z grupy Boys. Ruszyła także rekrutacja dla tych, którzy chcą dołączyć do szkoły w roku szkolnym 2021/2022.

Zespół Szkół w Michałowie w województwie podlaskim jest nazywany "szkołą disco polo" odkąd w ofercie placówki pojawiła się klasa estradowa. W lutym 2020 roku w wywiadzie z "Gazetą Wyborczą" Marek Nazarko, burmistrz miasta, chwalił pomysł na taki profil dla uczniów i ogłosił wówczas, że szkoła w Michałowie podjęła współpracę z wytwórnią Green Star znaną z kontraktów z zespołem Akcent czy grupą Boys. Efekty pracy pierwszej klasy o niestandardowym profilu widać można podziwiać w piosence nagranej wspólnie z Marcinem Millerem, liderem zespołu Boys. 

Zobacz też: "Nie myślcie, że lekarze i inżynierowie to jedyni szczęśliwi ludzie na świecie".

Rekrutacja do klasy estradowej trwa 

Placówka rozpoczęła już rekrutację dla uczniów, którzy będą chcieli dołączyć do klasy estradowej w tym roku. Szkoła poszerzyła również ofertę technikum, w którym można uzyskać tytuł technika w zawodach realizacji nagłośnień, realizacji nagrań oraz fotografii i multimediów. Placówka ma zapewniać najlepszych specjalistów z poszczególnych branż i oferować dodatkowe zajęcia i kursy doskonalące. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Zobacz wideo Ranking - 5 hitów disco polo

Uczniowie klasy estradowej nagrali utwór z liderem Boys

Uczniowie klasy estradowej nagrali już kilka piosenek, a ostatnio na YouTubie pojawił się także teledysk nagrany z Marcinem Millerem i zespołem Boys. Utwór "Wciąż pamiętam" ma już ponad 165 tysięcy wyświetleń na YouTubie i jest dostępny poniżej:

 

Jak Wam się podoba? Przyłączylibyście do uczniów klasy estradowej w Michałowie? Dajcie znać w komentarzach!

Więcej o: