Nauczycielka krzyczała podczas lekcji. "Niedobrze mi, gdy słyszę rodziców, którzy mówią, jak mamy pracować"

Nauczycielka z kalifornijskiego liceum została przyłapana podczas lekcji na Zoomie, na tym jak krzyczała na uczniów. Zdenerwowała się z powodu "wtrącania się" rodziców, którzy dają nauczycielom rady, jak prowadzić zajęcia.

Film przedstawiający Alissę Piro, nauczycielkę angielskiego w szkole średnej San Marcos, został opublikowany na Facebooku, a potem na koncie Reopen California Schools na Twitterze. Na nagraniu słyszymy, że nauczycielka mówi uczniom, co myśli na temat rodziców, którzy skarżą się na sposób nauczania przez pedagogów.

"Niedobrze mi gdy słyszę rodziców, którzy próbują powiedzieć nauczycielom, jak mają pracować"

"Jeśli twój rodzic chce ze mną porozmawiać o swoim zawodzie i opinii na jego temat, bardzo chciałabym to usłyszeć. Jeśli jednak twój rodzic chce porozmawiać ze mną o tym, że nie wykonuję wystarczająco dobrze pracy, nauczając na odległość na podstawie tego, czego potrzebujesz jako jednostka, niech się odważy podejść. Niedobrze mi, gdy słyszę rodziców, którzy próbują powiedzieć nauczycielom, jak mają wykonywać swoją pracę" - powiedziała.

Nigdy, gdy poszłam na wizytę do lekarza, nie próbowałam mówić mu, jak mnie leczyć

- kontynuowała. "Wiecie dlaczego? Ponieważ nic o tym nie wiem. Nie uzyskałem dyplomu z medycyny" - dodała. 

Mama ucznia nauczycielki, którą widać na nagraniu powiedziała dla Fox News, że kilka tygodni temu rozmawiała z dyrektorem szkoły na temat filmiku. Z jej relacji wynika, że nazwał zachowanie Alissy Piro "niewybaczalnym" i powiedział, że się zajmie tą sytuacją.

Powrót do szkół. Niedzielski: będziemy podejmowali odważne decyzjeKiedy wracamy do szkoły 4-8? "Pierwsze wrócą najmłodsze roczniki szkół podstawowych"

Tymczasem Tiffany Campbell, kuratorka San Marcos Unified School District, powiedziała w oświadczeniu dla USA Today, że pracownica jest obecnie na urlopie administracyjnym, a sprawa jest badana. „Jesteśmy głęboko zaniepokojeni ostatnimi filmami i opiniami, które pojawiły się na temat jednego z naszych pracowników. Jest to kwestia, którą traktujemy bardzo poważnie i alizujemy, co z tym zrobić” - powiedziała. 

Zobacz też: Dr Paweł Rajewski o powrocie do szkół: Bezpieczniej byłoby zachować nauczanie zdalne do końca roku szkolnego.

Zobacz wideo Cleo była słaba z fizyki. Znalazła sposób, jak podciągnąć sobie ocenę. Nietypowy
Więcej o: