Wolne w szkole Wielkanoc 2021 to aż sześć dni. Przerwa wielkanocna 2021 będzie dla uczniów okazją, aby odetchnąć od nauki zdalnej

Wolne w szkole - Wielkanoc 2021 już niebawem. Przerwa wielkanocna 2021 to okazja, żeby spędzić z rodziną więcej czasu niż zwykle. Dla uczniów to także okres, kiedy mogą odpocząć od nauki zdalnej, której większość dzieci i młodzieży ma już dość.

Wolne w szkole - Wielkanoc 2021 to nie tylko czas na rodzinne świętowanie, w tym roku z powodu trwającej epidemii koronawirusa zapewne w mniejszym gronie. To także okazja, żeby przez kilka dni nie siadać do komputerów, w ramach nauki zdalnej. Przerwa wielkanocna 2021 trwa w tym roku niemal tydzień.

Obostrzenia na Wielkanoc 2021 Obostrzenia na Wielkanoc 2021. Rząd wprowadzi zakaz przemieszczania się? "Jesteśmy tego bardzo bliscy"

Przerwa wielkanocna 2021

Święta Wielkanocne są jednym z najważniejszych świąt chrześcijańskich w całym roku liturgicznym. Dzień Zmartwychwstania Chrystusa w 2021 roku przypada w niedzielę 4 kwietnia. Dzień wcześniej, w Wielką Sobotę, tradycyjnie udajemy się z wielkanocnymi koszyczkami do kościoła. Należy przy tym jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa - zasłaniać usta i nos, zachowywać dystans społeczny, dezynfekować ręce etc. 

Dni wolne od pracy 2021 Dni wolne od pracy 2021. W łatwy sposób możesz podwoić swój urlop. Wielkanoc, przerwa świąteczna, majówka, Boże Ciało

Wolne w szkole - Wielkanoc 2021

W tym roku wolne w szkole na Wielkanoc 2021 uczniowie mają od 1 kwietnia (czwartek). Lekcji nie będzie również 2 kwietnia w Wielki Piątek. Z kolei 3 i 4 kwietnia to Wielka Sobota i sama Wielkanoc. Uczniowie nie muszą włączać komputerów także 5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny (Lany Poniedziałek) i 6 kwietnia. Tym samym wolne od szkoły w Wielkanoc 2021 trwa od środy 31 marca do środy 7 kwietnia. 

Przerwa wielkanocna 2021 - dzieci odpoczną od nauki zdalnej

Przerwa wielkanocna 2021 będzie okazją dla uczniów do odpoczynku od nauki zdalnej, która ostatnio daje im się we znaki. Przypomnijmy, że nauczanie zdalne zostało wprowadzone w październiku ubiegłego roku i trwa do dziś. Po feriach zimowych, 18 stycznia uczniowie klas 1-3 powrócili do nauki stacjonarnej, ale w związku z rosnącą liczbą nowych zachorowań podczas trzeciej fali epidemii koronawirusa, przeszli na naukę zdalną, potem ma nastąpić nauczanie hybrydowe.

Zobacz wideo
Więcej o: