Anna Lewandowska trenuje w tle podczas lekcji zdalnych Klary. "To super rozwiązanie, bo każda z nas dobrze się bawi"

Anna Lewandowska mimo licznych obowiązków macierzyńskich nadal rozwija się zawodowo. Teraz pokazała sposób, jak łączy pracę z lekcjami córki. - Każda z nas dobrze ię bawi, razem, a ja mam oko na jej postępy w nauce - przyznaje Lewa.

Anna Lewandowska jest żoną najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. 32-latka za swoją ciężką pracę została okrzyknięta polską sportsmenką. Na co dzień zajmuje się promowaniem sportowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz zdrowej diety. Fani chętnie śledzą jej sportowe i rodzinne poczynania w mediach społecznościowych. W szczególności uwielbiają nowinki i wszelakie informacje dotyczące córek i męża. Ostatnio Ania pokazała jak ćwiczy. W tle widać, że jej 3-letnia córka Klara uczestniczy w zdalnych zajęciach. 

Klara Lewandowska na zdalnych lekcjach

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z treningów. Na pierwszym planie widzimy, jak jej starsza córka uczestniczy w lekcji online. Trenerka przyznała, że potrzebowała odpoczynku po ostatnich nagraniach treningów. 

W tym tygodniu potrzebowałam odpoczynku, żeby zregenerować się po treningowym szaleństwie podczas wtorkowych nagrań, ale dziś po zakwasach ani śladu!

- napisała wówczas Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała, jak filtr na Instagramie zmienił jej twarz (zdjęcie ilustracyjne)Anna Lewandowska pokazała, jak filtr na Instagramie zmienił jej twarz. Wygląda jak zupełnie inna osoba

W dalszej części zdradziła, że lekcje zdalne dzieci połączone z treningiem rodzica to świetne rozwiązanie dla obydwu stron, bowiem każdy robi, to co lubi. Ania przyznała, że ma dzięki temu oko na postępy w nauce Klary.

To super rozwiązanie, bo każda z nas dobrze się bawi, jesteśmy razem, a ja mam oko na jej postępy w nauce. Jeśli do tej pory używaliście dzieci jako wymówki przed treningami to koniec z tym

- dodała Lewa.

Różne wymogi nauczycieli na lekcjach online. 'Gdy ktoś nie włączy kamerki, to dostaje gorszą ocenę'Uczniowie nie chcą włączać kamerek na lekcjach zdalnych. "To tak, jakby przeglądać się cały czas w lustrze"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą
Więcej o: