Małgorzata Rozenek pokazała się z synami. Internautka: Nie chciałabym mieć tyle dzieci

Małgorzata Rozenek aktualnie przebywa z mężem i dziećmi na urlopie. W związku z tym opublikowała urocze zdjęcie ze swoimi synami. Jedna z internautek twierdzi, że nie chciałaby mieć tyle dzieci.

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci bardzo długo starali się o pociechę. Ostatecznie Małgorzacie Rozenek udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in-vitro. Swoje dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Narodziny małego Henryczka zmieniły na dobre życie Majdanów. "Dzidziuś Majdana" jest głównym bohaterem licznych zdjęć i filmików udostępnianych przez małżeństwo za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małgosia ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata Rozenek pokazała synów

Małgorzata Rozenek przebywa na wakacjach w Meksyku. Ostatnio opublikowała za pośrednictwem Instagrama zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoimi latoroślami z poprzedniego małżeństwa - Stanisławem i Tadeuszem oraz najmłodszą pociechą - Heniem. 

Mój gang

- napisała pod zdjęciem Małgosia.

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej mężaMarina Łuczenko-Szczęsna pokazała nagranie bez makijażu i sztucznych rzęs. Fanka: Zadbana kobieta to naturalna kobieta

Internautka: Nie chciałabym mieć tyle dzieci

Małgorzata Rozenek mimo licznych obowiązków macierzyńskich powróciła już do aktywności zawodowych. 42-latka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie zostało pozytywnie odebrane przez fanów.

Brakuje tylko piesków, ale i tak mocna ekipa
Pięknie wyglądacie! Miłość i siła w rodzinie
Henio jaki włos jasny! Super chłopak
Super chłopcy! Heniu rośnie jak na drożdżach

- twierdzili internauci. 

Jedna z fanek uznała, że to odpowiedni moment, aby napisać, że sama nie chciałaby mieć aż tylu dzieci. 

Nie chciałabym mieć tyle dzieci

- oznajmia internautka. 

Małgosia błyskawicznie odpowiedziała na komentarz. 

To może lepiej, że ich nie masz

- dodała Małgosia. 

Weronika Rosati z córkąWeronika Rosati o opiece nad córką. "W życiu czeka ją jeszcze wiele trudnych momentów"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, gaworzy
Więcej o: