Aleksandra Żebrowska karmi piersią w wannie. Opublikowała odważne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska jest młodą mamą. Ostatnio pokazała dość osobiste zdjęcie, na którym karmi piersią swojego syna. Fotografia wykonana w wannie poruszyła internautów.

Aleksandra Żebrowska już od jedenastu lat jest szczęśliwą żoną Michała Żebrowskiego. Mimo sporej różnicy wieku, są bardzo zgranym duetem. W 2010 roku 33-latka urodziła pierwszego syna Franciszka, trzy lata później na świat przyszedł Henryk, a w sierpniu 2020 roku do rodziny dołączył Feliks. Żebrowska chętnie publikuje w sieci fotografie, które pokazują prawdziwe oblicza macierzyństwa. Fani uwielbiają ją za poruszane tematy oraz za niezwykłą szczerość i naturalność.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska opowiada o połogu. "Piersi są twarde i wielkie jak melony z Biedronki"

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z wanny

Aleksandra Żebrowska znów zaskoczyła i zachwyciła swoich obserwatorów na Instagramie. Żona gwiazdora serialu "Na dobre i na złe" zamieściła dość intymne zdjęcie z wanny, na którym karmi swoje dziecko. 

Natalia KlimasNatalia Klimas pokazała wiadomość od fanki o karmieniu piersią. "Taka prawda, żeby zacisnąć i cierpliwości wtedy wszystko idzie, jak trzeba"

Fanka: Cóż jest piękniejszego od matki karmiącej?

Fotografia spotkała się z dużymi zainteresowaniem wśród fanów, którzy błyskawicznie skomentowali zdjęcie. Okazuje się, że większość z nich jest zaskoczona niebywałą odwagą Żebrowskiej i jej specyficznym dystansem do siebie.

Jesteście wspaniali z rewelacyjnym dystansem do siebie i świata. Reszta się nie liczy.
Uwielbiam takie obrazy. Cóż jest piękniejszego od matki karmiącej? Dała życie i karmi.
Najlepiej! Wspólne kąpiele są najcudowniejsze.
Uwielbiam panią za ten dystans

- pisali internauci.

Jedna z fanek stwierdziła, że mimo tego, że zdjęcie jest dość naturalne to jest zdziwiona, dlaczego pojawia się w mediach społecznościowych. 

Niby ludzka sprawa, ale wciąż mnie dziwi ze ludzie wstawiają takie zdjęcia na Instagrama

- napisała obserwatorka. 

Uwagę zwraca mistrz drugiego planu

Aleksandra Żebrowska przyzwyczaiła nas, że pokazuje swoją codzienność w roli matki, nie idealizując jej. Fani to bardzo doceniają. Na ostatnim zdjęciu z wanny, Żebrowska napisała fanom, aby spojrzeli w prawy dolny róg. Okazuje się, że jest tam fragment stóp Michała Żebrowskiego, który tradycyjnie pełnił funkcje fotografa.

Mama została skrytykowana za jazdę na nartach z dzieckiem na rękachMama została skrytykowana za jazdę na nartach z dzieckiem na rękach. Tłumaczy: Na nartach jestem bardziej pewna siebie

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: