Agnieszka Kaczorowska w ciąży. "Uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety"

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Okazuje się, że celebrytka ma za sobą już pierwszy trymestr ciąży. W rozmowie z Party.pl zdradza więcej szczegółów.

Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z roli Bożenki z "Klanu" a także tancerka i choreografka. Prywatnie jest mamą małej Emilki. 28-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej macierzyństwo, dieta dziecka i wspólne zabawy. Teraz zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska opublikowała za pośrednictwem Instagrama radosny wpis, w którym podzieliła się z fanami nowiną o ciąży. 

Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-stki będę mieć dwójkę dzieci. Uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy szczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka. Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością

- wyznaje celebrytka.

Agnieszka Kaczorowska: Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Party.pl wyznała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej dość trudny. Gwiazda twierdzi, że borykała się z licznymi nudnościami, które uniemożliwiły odpowiednie wysypianie się. 

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką

- twierdzi ciężarna. 

Mama na wózku: Chciałabym, żeby widok 'wózkersa' nie był czymś dziwMama na wózku: Chciałabym, żeby widok "wózkersa" nie był czymś dziwnym dla mojej córki

Fani od dawna przewidywali ciążę

W rozmowie z jednym z portali przyznała, że gratulowanie stanu błogosławionego, przed jej oficjalnym ogłoszeniem jest dość niestosowne. 

Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały

- stwierdziła Kaczorowska.  

Olga Kalicka karmi piersiąOlga Kalicka pokazała zdjęcie zrobione kilka godzin po porodzie. "Piękne, bo prawdziwe"

Agnieszka Kaczorowska - wiek

Agnieszka Kaczorowska ma 28 lat. Swoją popularność zyskała dzięki roli "Bożenki" z Klanu. Niedługo później widzowie poznali jej taneczny talent dzięki programowi Taniec z gwiazdami. W 2010 roku zdobyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Prywatnie jest żoną tancerza Macieja Peli oraz mamą Emilki, którą urodziła w 2019 roku.

Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dzieckoAgnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko. "Mamy na to zupełny luz"

Agnieszka Kaczorowska - Instagram

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje na Instagramie swoje życie rodzinne. Tancerka oprócz nowinek ze swojego życia zawodowego, coraz częściej porusza tematy macierzyństwa.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: