Lara Gessler na intymnym zdjęciu męża. Karmi piersią córkę

Lara Gessler kilka tygodni temu została mamą. Teraz jej mąż pokazuje uroczą fotografię, na której widać dość intymne ujęcie.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. O ciąży poinformowała fanów pod koniec kwietnia, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości. Od tamtej pory chętnie relacjonowała fanom, jak szykuje się do roli mamy. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, przyszli rodzice na długo przed porodem zdradzili płeć dziecka. Gwiazda kilka tygodniu temu podzieliła się z fanami wieścią o narodzinach córki, którą wraz z mężem Piotrem Szelągiem dali imię Nena. Dumni rodzice chętnie dzielą się z fanami rodzicielską rzeczywistością. Ostatnio Piotr Szeląg dodał intymne zdjęcie swojej żony. 

Piotr Szeląg pokazał karmiącą Larę Gessler

Piotr Szeląg opublikował osobistą fotografię Lary, na której uwiecznił wyjątkowy moment. Prawnik pokazał żonę, która karmi w domu swoją córeczkę. 

Lara GesslerLara Gessler instagram.com@piotr.szelag

Lara Gessler karmi piersią córkę

Jeszcze niedawno Lara Gessler pokazała na Instagramie fotografię, na której karmi Nenę. Przy okazji podzieliła się refleksją na temat porodu i strajku kobiet. Celebrytka zapewniła, że towarzyszyły jej uczucie bezsilności, bowiem emocje rozdzierają ją od środka. Zaznaczyła, że ciężko było cieszyć się jej z najlepszego czasu w swoim życiu, kiedy na świecie jest niepokój, a kobiety muszą walczyć o swoje prawa.

Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność, ale zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą, o jakiej ciężko mi jest myśleć

- napisała pod postem Lara Gessler.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o: