Zwyciężczyni "Top Model" urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Top Model" poinformowała w mediach społecznościowych, że urodziła drugie dziecko. Do końca utrzymała w tajemnicy swój stan błogosławiony.

Paulina Papierska zadebiutowała w polskim show-biznesie w 2012 roku za sprawą wygranej w pierwszej edycji programu "Top Model". Wiele osób wróżyło jej niesamowitą popularność i ogromny sukces. Mimo nietuzinkowej urody i niezwykłej popularności nie zrobiła oszałamiającej kariery. Tuż po zakończeniu programu wyjechała do Chin, gdzie chodziła po wybiegach u znanych projektantów. Mimo ogromnej szansy nie podbiła zagranicznego rynku mody i w pełni oddała się macierzyństwu. Teraz modelka powitała na świecie drugie dziecko. 

Paulina Papierska urodziła drugiego synka

Paulina Papierska jest przykładem celebrytki, która poświęciła karierę zawodową dla roli matki. Widać, że modelka świetnej odnajduje się w roli mamy. Chętnie publikuje zdjęcia ze swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Ostatnio przekazała obserwatorom radosną nowinę o narodzeniu drugiego dziecka. Na Instagramie zmieniła notkę biograficzną i tym samym poinformowała fanów o imieniu synka. Chłopiec nazywa się Aleksander. 

Mama Gabriela i Alexa

- napisała 29-latka.

Paulina PapierskaPaulina Papierska instagram.com/papierskapaulina

Paulina Papierska jest mamą dwójki chłopców

Paulina Papierska została mamą w 2017 roku. Modelka urodziła synka i wraz z partnerem nadała  chłopcu imię Gabriel. Często pokazuje chłopca w mediach społecznościowych. 

Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko

- napisała pod zdjęciem modelka.

Od tamtej pory para mieszka w Norwegii. Na próżno jest szukać zdjęć z ciąży, bowiem modelka chroni swoją prywatność. O powiększeniu się rodziny dowiedzieliśmy się, dopiero kiedy Alex przyszedł na świat. 

Kim jest Paulina Papierska?

Paulina Papierska została zwyciężczynią pierwszej edycji Top Model. Dzięki temu zdobyła tytuł pierwszej polskiej "Top Modelki". Wywalczyła wówczas sesję zdjęciową na okładkę magazynu "Glamour", kontrakt z międzynarodową agencją modelek oraz 100 tysięcy złotych. Teraz ma 29 lat i w pełni oddała się macierzyństwu, bowiem zrezygnowała z międzynarodowej kariery modelingowej. 

Cała redakcja edziecko.pl gratuluje świeżo upieczonym rodzicom!

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Gracja Kalibabka opowiada o swojej rodzinie
Więcej o: