Joanna Krupa wyznała: Marzyłam o tobie przez 41 lat. W komentarzach: Wszystkim wciska pani kit

Joanna Krupa świętuje pierwsze urodziny swojej córki. Zamieściła na Instagramie uroczą fotografię i wyznała, że czekała na nią całe życie. Jedna z fanek zasugerowała modelce hipokryzję.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na początku listopada 2019 roku urodziła dziecko. Modelka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka, od dawna o tym marzyła. Od tamtej pory życie Krupy zmieniło się o 180 stopni. 41-latka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. Na co dzień Joasia cieszy się ogromną sympatią wśród fanów, jednak coraz częściej musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami niektórych obserwatorów. 

Joanna Krupa świętuje urodziny córki

Joanna Krupa opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie córeczki, która właśnie skończyła roczek. Już od samego momentu narodzin, często widzimy wizerunek dziewczynki w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że odziedziczyła umiejętność pozowania po mamie. 

Marzyłam o tobie przez 41 lat. Marzenia naprawdę się spełniają

- napisała pod zdjęciem.

Joanna Krupa zareagowała na krzywdzący wpis obserwatorki

Pod zdjęciem Joanny Krupy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci byli zachwyceni mamą i córkę. 

Już rok? Jak te dzieci szybko rosną. Później są jeszcze słodsze. Najlepszego! Niech rośnie zdrowa i silna!
Jak to rok?! Prześliczna jest, coraz bardziej do ciebie podobna Asiu
Jaka ona jest śliczna
Jaka ona słodziuchna, nic tylko schrupać. Wszystkiego kolorowego i najsłodszego

- pisali fani pod zdjęciem. 

Niestety jedna z obserwatorek stwierdziła, że to świetna okazja, aby zamieścić negatywny wpis. Autorka komentarza zarzuciła Joannie Krupie hipokryzję, bowiem jeszcze nie dawno modelka mówiła, że jest za młoda na bycie matką, a teraz twierdzi, że czekała na dziecko tyle lat. 

Ależ pani kłamie, aż miło. Co wywiad można było słyszeć, że jest pani za młoda i ma dopiero 36 lat. A teraz wszystkim wciska pani kit. Mimo wszystko córeczka przesłodka

- napisała oburzona fanka.

Komentarze pod zdjęcie Joanny KrupyKomentarze pod zdjęcie Joanny Krupy @joannakrupa

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała spotkanie Douglasa z Ashą w Polsce
Więcej o: