Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcie całej rodziny. "Najgorsze już minęło"

Radosław Majdan w związku z zakażeniem koronawirusem trafił do szpitala. Piłkarz ciężko przechodził chorobę, lecz na szczęście jego stan już się polepszył. 48-latek wrócił do ukochanej rodziny.

Radosław Majdan - koronawirus u byłego piłkarza

Radosław Majdan jakiś czas temu trafił do szpitala w wyniku zakażenia koronawirusem. Jak się okazało, piłkarz ciężko przechodził chorobę, a tomograf wykrył u niego zapalenie płuc. Sam Majdan poinformował na swoim profilu na Instagramie o tym, jak się czuje. Najbardziej dały mu się we znaki silne bóle głowy i ogólne osłabienie. Na szczęście wszystkie objawy ustąpiły, a 48-latek czuje się już znacznie lepiej. Sportowiec opuścił szpital i wrócił do domu. Aktualnie Radosław i domownicy muszą zachowywać dystans, a rodzina pozostaje w kwarantannie. 

Małgorzata Rozenek cieszy się z powrotu męża

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że cała rodzina jest już w komplecie, lecz na kwarantannie. Wyznała, że każdy z nas powinien pamiętać w tych trudnych chwilach o pracownikach ochrony zdrowia oraz doceniać ich trud i ciężką pracę. 

Wreszcie razem! Jeszcze przez kilka dni w dystansie (zalecenie lekarza) jeszcze przez 10 dni (ja i dzieci) w kwarantannie, ale najważniejsze, że już wszyscy razem. Długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas najgorsze już minęło. Dlatego nie mogę przestać myśleć o wszystkich pracownikach ochrony zdrowia. Oni od marca mają same takie tygodnie. Pełne bezsilności, ciężkiej pracy i doświadczania smutku. Pamiętajmy o ich ciężkiej pracy. Doceniajmy ich wysiłki. Szanujmy ich. Dziękujemy!

- zaapelowała w poście Małgorzata Rozenek. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
Więcej o: