Życzenia dla nauczyciela. Najlepsze wierszyki na dzień nauczyciela 2020

Życzenia na dzień nauczyciela 2020 powinny być szczere i płynąć prosto z serca. Czasami lepsze jest jedno słowo - dziękuję - niż kartka zapełniona mnóstwem życzeń, za którymi tak naprawdę nic nie idzie. Co napisać na kartce dla nauczyciela? Przedstawiamy propozycje życzeń dla nauczyciela.

Wierszyki na dzień nauczyciela

Wybierając wierszyk na dzień nauczyciela warto zastanowić się nad kilkoma kryteriami. Przede wszystkim zastanówmy się, jak blisko jesteśmy z danym pedagogiem. Czy możemy swobodnie żartować? A może nasze relacje z nauczycielem są bardzo oficjalne? Od tego zależy, na jakie życzenia powinniśmy się zdecydować.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Kartka na dzień nauczyciela 2020. Co napisać na kartce dla nauczyciela?

Życzenia dla nauczyciela – propozycje

Poniżej znajdziesz nasze sprawdzone propozycje życzeń i wierszyków na dzień nauczyciela 2020.

Dla Nauczyciela sprawa to błaha,Pamiętać, ile oczu ma mucha,Wiedzieć jak zadaniu sprostać,I jak przez labirynt się przedostać.Jednak my, uczniowie, to małe owieczki,Które wciąż wierzą w ojców bajeczki,Które się uczą, owszem, lecz takżeBłądzą myślami po świecie, a jakże!
Zobacz wideo Jakie są największe problemy polskiego systemu edukacji?
Z okazji Dnia Nauczycielażyczę wszystkim nauczycielom akademickimpomyślności oraz spełnienia wszelkichplanów i pragnień zawodowych.Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego.Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata.My was lubimy, przyjaźnią darzymyi wielkiego szczęścia życzymy.
Szanowny nasz Panie Profesorze!Obserwujemy jak nad nami Pan orzeJak Pan daje nam serca wieleJak tajemne wiedzę do stóp naszych Pan ściele.Za tyle trudu, przyjm nasze życzeniaNiech ta nauka, którą już każdy z nas doceniaDa Ci wiele radości! A od nas Panie ProfesorzeMiej pociech wiele o każdej życia porze!
Naszej Pani dziś składamysłoneczne życzenia:zdrowia, szczęścia i radościi marzeń spełnienia.Aby zawsze było słońcei uśmiech na twarzy,aby wszystko się spełniłoo czym Pani marzy.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:  Kiedy jest dzień nauczyciela 2020? Historia dnia nauczyciela

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.