Kartka na dzień nauczyciela 2020. Co napisać na kartce dla nauczyciela?

Laurka na dzień nauczyciela 2020 powinna zawierać przede wszystkim najszczersze życzenia. Na kartce na dzień nauczyciela powinna podpisać się cała klasa. A jeśli jest to kartka od rodziców ucznia, warto aby znalazł się tam podpis także dziecka. Co napisać na kartce dla nauczyciela?

Kartka na dzień nauczyciela – kiedy obchodzimy dzień nauczyciela?

Przypomnijmy, że dzień nauczyciela obchodzimy tradycyjnie w połowie października. 14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie dniem nauczyciela.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT:  Kiedy jest dzień nauczyciela 2020? Historia dnia nauczyciela

W dniu nauczyciela celebrujemy nie tylko ustanowienie Komisji Edukacji Narodowej, lecz także, a może raczej przede wszystkim, wyrażamy wdzięczność wszystkim naszym pedagogom.

Laurka na dzień nauczyciela – lepiej wykonać samodzielnie czy kupić?

Pamiętajmy, że nauczyciele wcale nie liczą na drogie prezenty czy wymyślne kartki na dzień nauczyciela. Ważna jest pamięć i gest. Nie musimy więc kupować wymyślnej –na przykład grającej – kartki na dzień nauczyciela. Możemy laurkę na dzień nauczyciela przygotować samodzielnie. Najlepiej zaangażować do tego wszystkich, którzy wręczają upominek czy po prostu składają życzenia.

Na kartce powinny znaleźć się podpisy od wszystkich uczniów z klasy, a także szczere życzenia na dzień nauczyciela.

Oto, co możesz napisać na kartce dla nauczyciela:

Dla Nauczyciela sprawa to błaha,Pamiętać, ile oczu ma mucha,Wiedzieć jak zadaniu sprostać,I jak przez labirynt się przedostać.Jednak my, uczniowie, to małe owieczki,Które wciąż wierzą w ojców bajeczki,Które się uczą, owszem, lecz takżeBłądzą myślami po świecie, a jakże!
Dobry nauczyciel, jak aforysta,nie poniża i nie krzyczy,a zapraszając do refleksjinie traci poczucia realizmu i optymizmu..Wszystkiego dobrego w Dniu Nauczyciela życzy...

PRZYKŁADOWE ŻYCZENIA NA DZIEŃ NAUCZYCIELA ZNAJDZIESZ TU:

Zobacz wideo Jakie są największe problemy polskiego systemu edukacji?

Co napisać na kartce dla nauczyciela?

Same życzenia to za mało? Możesz dodać coś od siebie. Oryginalność i kreatywność na pewno zostanie doceniona przez belfra. Możesz podziękować za trudy włożone w twoją naukę czy wychowanie, możesz obiecać poprawę. Czasami wystarczy zwykłe: dziękuję!

Więcej o: