Upominek na dzień nauczyciela. Najlepsze pomysły na prezent na dzień nauczyciela

Dzień Nauczyciela 2020 w Polsce nazywany jest dniem Edukacji Narodowej i każdego roku przypada na pierwszą połowę października. Data dnia nauczyciela zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie pomysłu na prezent na dzień nauczyciela, podpowiadamy, co kupić lub. przygotować.

Prezent dla nauczyciela - kiedy wypada dzień nauczyciela?

Prezent dla nauczyciela wręczamy oczywiście w dniu nauczyciela 2020. Jak co roku dzień nauczyciela obchodzimy 14 października. W tym roku dzień nauczyciela przypada w środę. Wiele osób już wcześniej zachodzi w głowę, jaki upominek na dzień nauczyciela najbardziej ucieszy ulubionego pedagoga. Inni natomiast zostawiają szukanie prezentu dla nauczyciela na ostatnią chwilę. W obu przypadkach liczą się przede wszystkim chęci. Prezent dla nauczyciela naprawdę nie musi być drogi. Ważne, aby pamiętać o tym dniu. Sprawdza się tu stara maksyma – liczy się pamięć.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Kiedy jest dzień nauczyciela 2020? Historia dnia nauczyciela

Pomysł na prezent na dzień nauczyciela – co można kupić?

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent na dzień nauczyciela, warto zrobić burzę mózgów. Jeżeli jesteś rodzicem i szukasz odpowiedniego prezentu dla nauczyciela, nie rób tego w pojedynkę. Lepiej zastanowić się wspólnie z innymi rodzicami, zrobić składkę i kupić porządniejszy drobiazg. Podobnie sprawa ma się w przypadku uczniów. Jeżeli to uczeń chce docenić belfra upominkiem na dzień nauczyciela, też doradzamy składkę.

Zobacz wideo Wspaniały zapach w kilku postaciach. Co można wyczarować z lawendy?

Jaki pomysł na prezent na dzień nauczyciela sprawdzi się najlepiej? Nauczyciele docenią na pewno pięknie wydany kalendarz na cały rok, wieczne pióro czy porządny termokubek, w którym będą mogli pić ulubioną kawę podczas przerwy. Świetnie sprawdzą się także czekoladki i tradycyjny prezent – kwiaty.

Pomysł na prezent dla nauczyciela – co można zrobić?

A jeśli mamy więcej czasu, warto przygotować coś samodzielnie. Pomysł na prezent dla nauczyciela nie musi być skomplikowany. Można na przykład zrobić zdjęcie całej klasy i oprawić w samodzielnie przygotowane ramki. Dobrym pomysłem na prezent dla nauczyciela jest też upieczenie domowego ciasta, które następnie można wspólnie zjeść podczas godziny wychowawczej.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Czy trzeba dać nauczycielowi prezent? U rodziców często to źródło frustracji

Więcej o: