Życzenia na dzień chłopaka. Jakie życzenia na dzień chłopaka?

Życzenia dla chłopaka z okazji dnia chłopaka 2020 nie muszą być długie, nie muszą być do rymu. Ważne, aby były wypowiedziane, czy też napisane szczerze, płynęły z serca. Dzień chłopaka 2020 to miłe święto, więc dobrze uczcić je jak najlepiej potrafimy. Jakie życzenia na dzień chłopaka będą najlepsze? Przedstawiamy nasze propozycje na dzień chłopaka w szkole, życzenia dla znajomego chłopaka i dla ukochanego.

Jakie życzenia na dzień chłopaka?

Dzień chłopaka 2020 przypada jak co roku 30 września. To święto, podczas którego składamy życzenia i wręczamy upominki wszystkim chłopcom. Jakie życzenia na dzień chłopaka sprawdzą się najlepiej? Podzieliliśmy życzenia na trzy kategorie. Wybierz coś, co pasuje dla twojego chłopca!

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE: Kiedy jest dzień chłopaka 2020? Jaka jest historia dnia chłopaka?

Życzenia na dzień chłopaka w szkole

Z okazji Dnia Chłopaka,daję Ci dzisiaj swoje życzenia,niech się Twe życie, na lepsze zmienia,wielu przyjaciół, mnóstwo miłości,ludzkiej przyjaźni i życzliwości.
Czy dostajesz szóstki w szkole,czy pod ławką jesz babole,czy się bawisz na całego,ja ci życzę mój kolego,wszystkiego o czym każdy marzyoraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy.
Śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało, bądź mądrzejszy niż komputer, szybszy niż japoński skuter.

Życzenia dla chłopaka – znajomego, przyjaciela, kolegi

Przyjmij życzenia chłopie kochanyw dniu Twojego Święta od znajomej baby,niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzeniai niech realne staną się pragnienia.
Wspaniałych i słonecznych dni,Słońca na błękicie,Niech Ci szczęście towarzyszy przez calutkie życie,Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia,Przyjmij ode mnie te skromne życzenia.Dziś świętuje chłopak każdy,mały, duży – dla mnie ważny.Z tej okazji ślę życzenia:radości i marzeń spełnienia,zdrowia i uśmiechu,a po pracy – trochę oddechu.
Zobacz wideo Słoiki nie tylko na przetwory! Wykorzystaj je w dwóch nietypowych rolach

Jakie życzenia na

dzień chłopaka

? Dla ukochanego

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia, zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
Skarbie, moje serce jest dla Ciebie. Weź i przytul je do siebie...
Z okazji Dnia Chłopca życzę Ci:Gwiazdki z nieba,Kasy ile potrzeba,Samych radości,Ze mną czułości.Zawsze miłości,Spełnienia marzeń, Niezapomnianych wrażeń.

WIĘCEJ ŻYCZEŃ ZNAJDZIESZ TU: Wierszyki na dzień chłopaka 2020. Śmieszne, szczere, idealne

Więcej o: