Życzenia na wakacje dla dzieci. Czego życzyć uczniom na koniec roku szkolnego?

Życzenia na wakacje dla dzieci zawsze pojawiają się przy okazji rozdania świadectw. Jak będą wyglądały w tym roku? Czego zyczyć uczniom na koniec roku szkolnego?

Życzenia na wakacje dla dzieci

26 czerwca 2020 zgodnie z kalendarzem dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Jest to rok szczególny, który przejdzie do historii jako pierwszy w którym uczniowie przez tak długi czas kontynuowali naukę w sposób zdalny. Epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała całe życie szkolne. Z dnia na dzień uczniowie zostali zmuszeni do przestawienia się z tradycyjnego systemu nauczania na zdalne lekcje. Przesunięte zostały egzaminy ósmoklasistów oraz egzaminy maturalne. Mimo wielu przeciwności i trudności jakie spotkały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny kończy się szczęśliwie. Ósmoklasiści zdali swoje egzaminy i czekają na wyniki. Maturzyści również kończą swoją sesję egzaminacyjną. A pozostali uczniowie spokojnie udają się na wakacje, by odpoczywać po tym niezwykle trudnym roku. Czego życzyć im w nadchodzące wakacje? 

Życzenia na wakacje od nauczyciela dla uczniów

Nauczyciele, którzy w zdecydowanej większości nie zobaczą się ze swoimi uczniami za pomocą internetu przekazują już dziś najlepsze życzenia. Zachęcają swoich podopiecznych, aby czas wolny wykorzystali na odpoczynek i zebranie sił przed nowymi wyzwaniami w kolejnym roku szkolnym. Życzą im, aby ich wakacje przebiegały w sposób spokojny i bezpieczny. By w każdej sytuacji zachowywali rozsądek i dbali o swoje zdrowie i życie, tak aby jesienią mogli spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami wypoczęci i zadowoleni. Oto jak wyglądają przykładowe życzenia na wakacje od nauczyciela dla uczniów:

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy Uczniom by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się wspaniale na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wkrótce wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Oto nadszedł czas zasłużonego odpoczynku po miesiącach wytężonej pracy. Wszystkim Uczniom życzymy więc by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w waszej pamięci. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, zbierając siły na nadchodzące w nowym roku wyzwania.

Życzenia na wakacje od grona pedagogicznego dla rodziców i uczniów

Rozdaniu świadectw towarzyszą często podziękowania nauczycieli skierowane w stronę ich podopiecznych oraz ich rodziców. Ma to na celu wyrażenie wdzięczności za zaangażowanie rodziców w proces kształcenia ich dzieci, ale także w życie społeczności szkolnej. Rodzice bowiem niejednokrotnie współfinansują różne przedsięwzięcia mające na celu poprawę warunków w danej placówce, biorą udział w remontach sal klasowych i innych pomieszczeń użytkowych, pełnią rolę wolontariuszy podczas różnych uroczystości i wydarzeń. Za ten wkład w dniu zakończenia roku szkolnego podziękowania składają im dyrekcje szkół oraz nauczyciele. 

Rodzicom naszych Uczniów dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie różnych przedsięwzięć szkolnych, wsparcie i życzliwość, a także gotowość do współpracy. Życzymy, aby wakacje również dla Was były czasem beztroskiego wypoczynku.
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 wszystkim Uczniom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok starań o wiedzę i nowe umiejętności. Nastał czas długo oczekiwanych wakacji, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i rodziców. Dziękując wszystkim za wspólną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas, życzymy Wam, aby wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć.
Zobacz wideo Na koniec roku szkolnego na pewno pojawią się też kwiaty. Jak o nie dbać?
Więcej o: