Córka Piotra Rubika ma już 11 lat. Wygląda jak mała modelka

Niedawno Piotr Rubik i Agata Rubik świętowali urodziny swojej starszej córki. "Jak ten czas szybko leci. Wszystkiego, co najpiękniejsze Helenko" - na swoim Instagramie napisał tata dziewczynki.

Córka Piotra Rubika - urodziny

Kompozytor Piotr Rubik razem z żoną Agatą Rubik mają dwie córki 11-letnia Helenę i 7-letnia Alicję. Ostatnio starsza córka obchodziła swoje 11 urodziny. Dumny tata na swoim Instagramie zamieścił fotografię Heleny i napisał:

Dziś nasze szczęście kończy 11 lat! Jak ten czas szybko leci. Wszystkiego, co najpiękniejsze Helenko. Przy okazji z całego serca podziękowania dla @agata_rubik za to, że mogę to przezywać.

Agata Rubik również wstawiła zdjęcie córki, która leży przytulona do poduszki, a w ręce trzyma różowego balona. Pod zdjęciem mama napisała:

11 lat Heleny. Tyle wrażliwości, mądrości i piękna w jednej dziewczynce. Kocham Cię Córeczko.

Niespodzianki dla córki w dniu urodzin

W rozmowie z portalem Plotek.pl Agata Rubik opowiedziała o urodzinowych niespodziankach dla swojego dziecka. Mama w tajemnicy powiedziała:

Staramy się, w miarę możliwości, aby dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Ulubione śniadanie - pancakes z syropem klonowym, balony napełnione helem w jej ulubionych kolorach, piękna nowa sukienka i oczywiście urodzinowy prezent niespodzianka. Ponadto upiekę zaraz jej ulubione ciasto - jajeczny sernik, pojedziemy na miasto na duże frappuccino, obejrzymy film i będziemy się bawić, skakać na trampolinie i tańczyć 

Fani Piotra i Agaty składali życzenia. Pisali:

"Ooo to ma urodziny w tym samym dniu co ja",

"Helenka już ma 11 lat! Tak szybko to zleciało. Wszystkiego najlepszego!",

"Wszystkiego najlepszego i najpiękniejsze go dla Helenki. Moja córka Amelia również dziś ma urodziny, ale dziewiąte",

"Życzę dla córeczki Wszystkiego, co najpiękniejsze, dużo przygód, zdrówka, uśmiechu na twarzy każdego dnia, 100 lat".

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"
Więcej o: