Chłopiec po raz pierwszy zobaczył kolory. Film wzruszył internautów

Chłopiec, który jest daltonistą po raz pierwszy założył okulary, dzięki którym zobaczył kolory. Nagrano tę chwilę. Film opublikowano w mediach społecznościowych. Jest niezwykle wzruszający.

12 letni Jonathan z Minnesoty jest daltonistą (nie rozróżnia barw). Założył okulary, które umożliwiają zobaczenie różnych kolorów. To była przełomowa chwila w jego życiu. Starszy brat Jonathana nagrał film, który przedstawia tę sytuację. Materiał wzruszył internautów:

To wspaniały przykład, jak pozytywny wpływ na dzieci mogą mieć nauczyciele. Powinniśmy im płacić więcej, zasługują na to

- napisał brat Jonathana, Ben.

Mama zorganizowała zbiórkę dla dziecka

Okulary pożyczył chłopcu dyrektor szkoły, który także jest daltonistą. Mama Jonathana zorganizowała zbiórkę w internecie na takie okulary dla syna, które kosztują ponad 1 tys. złotych. Udało się już zebrać ponad 15 tys. Resztę środków postanowiła zatem przekazać na okulary dla innych dzieci, które są daltonistami.

Dziękuję za waszą miłość i współczucie. Jesteśmy oszołomieni, widząc, że na świecie jest tyle niesamowitych osób, które chcą pomóc młodemu człowiekowi, mimo że go nigdy nie spotkali

- napisała.

 Jak nie zawstydzać własnego dziecka?

Zobacz wideo
Więcej o: