Mama jest oburzona. Nauczycielka napisała jej notatkę, aby syn przeszedł na dietę

Mama zostawiła dziecku notatkę w pudełku z obiadem. Jest oburzona, ponieważ nauczycielka zobaczyła kartkę i napisała na niej, aby uczeń przeszedł na dietę. Dodała: i idź sobie.

Mama z Teksasu napisała notatkę dla nauczycielki o treści:

Proszę, przekaż Kylerowi, że jego mama bardzo go kocha i myśli o nim

Francesca Easdon napisała to na kartce i umieściła ją w pudełku z lunchem. Miała nadzieję, że gdy nauczycielka powie o tym jej dziecku, będzie mu miło. Kobieta była rozczarowana, gdy przeczytała odpowiedź nauczycielki. Na kartce było napisane, że syn powinien przejść na dietę.

Internauci krytykują zachowanie nauczycielki 

Francesca udostępniła na Facebooku zdjęcie notatki. Twierdzi, że dyrektor przedszkola zwolnił nauczycielkę. Mimo to bała się o bezpieczeństwo syna i przepisała go do innej placówki.

Jestem oburzona tym, że pokładam zaufanie w tych ludziach i oddaje swoje dziecko pod ich opiekę, a dostaję w zamian niemiłe słowa. Wypisałam Kylera z tego przedszkola i zapisałam go do innej, lepszej placówki

Internauci stwierdzili, że także byliby wściekli na miejscu młodej mamy. 

Nie mogę uwierzyć, że nauczyciel napisał coś takiego. To przerażające! Twój syn nie potrzebuje „diety”. A nawet jeśli by tak było, napisanie takiej notatki jest niedojrzałe, nieodpowiednie i po prostu ignoranckie

- napisał jeden z komentujących. 

Dobrze zrobiłaś. Nie mogę uwierzyć, że nauczycielka mogła się tak zachować

- dodał inny. A wy co sądzicie o tej sytuacji? Wypisalibyście swoje dzieci z tej placówki?

Więcej o:
Copyright © Agora SA