Dzień Chłopaka. Kiedy wypada? To już niedługo

Dzień Chłopaka już niedługo. Święto wszystkich chłopaków jest 30 września, a w tym roku wypada ono w ostatni poniedziałek miesiąca.

Dzień Chłopaka to wyjątkowy dzień dla wszystkich chłopaków. Na kiedy powinniśmy przygotować prezenty? Dzień Chłopaka wypada w tym roku w poniedziałek, 30 września 2019. 

Dzień Chłopaka w innych krajach

Dzień Chłopaka w Polsce obchodzi się 30 września, jednak nie we wszystkich krajach nastolatki świętują tego samego dnia. Za sobą obchody tego wyjątkowego dnia mają już Maltańczycy (7 lutego), Irlandczycy i Brytyjczycy (5 kwietnia), Japończycy (5 maja) i Brazylijczycy (15 lipca). Natomiast na prezenty poczekać muszą jeszcze Norwegowie (7 października), Meksykanie i Hindusi (19 listopada) oraz Kanadyjczycy (25 listopada). 

Dzień Chłopaka. Prezenty

Zostało jeszcze trochę czasu, żeby przygotować odpowiedni prezent dla chłopaka. Co będzie najlepsze? Wszystko zależy od naszych zasobów i potrzeb obdarowanego. Choć każdy marzy o tym, by odbiorca prezentu skakał z radości, to jednak nie powinniśmy przesadzać z ceną podarku. Drogi upominek może niepotrzebnie wprawić w zakłopotanie, a tego przecież byśmy nie chcieli.

Co więc dać? Spróbujmy znaleźć coś, co trafi w jego zainteresowania. Jeśli interesuje się muzyką, może być to płyta ulubionego zespołu. Jeśli natomiast pasjonuje się samochodami, to na pewno przypadnie mu do gustu gadżet sygnowany jego ulubioną marką aut. 

Dzień chłopaka. Liczy się pamięć. 

Równie ważne dla obdarowanego mogą okazać się prezenty robione samemu. Ulubione ciastka w ozdobnej puszce lub słoiku albo własnoręcznie zrobiony szalik mogą podobać się bardziej niż wymyślne i drogie bibeloty. W nich widać to, co liczy się w tym świecie, czyli pamięć o drugiej osobie. 

A jak szybko zapakować prezent na Dzień Chłopaka, zobaczysz na naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: