Próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM już jutro! Zobacz HARMONOGRAM. Jakie będą ZADANIA?

Próbny sprawdzian szóstoklasisty odbędzie się 12 stycznia! Już jutro uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych napiszą próbny test z języka polskiego, matematyki i języków obcych. Jak będzie wyglądał próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem? Sprawdź harmonogram!

Próbny sprawdzian szóstoklasisty OPERON. Jaką wiedzę sprawdza test szóstoklasisty?

Próbny sprawdzianu szóstoklasisty z Operonem testuje wiedzę 12-latków z języka polskiego, matematyki, a także jednego z dwóch języków obcych - angielskiego lub niemieckiego.

Dzięki próbnemu sprawdzianowi szóstoklasisty z Operonem uczniowie mogą zapoznać się z formułą egzaminu, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do właściwego sprawdzianu. Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 napiszą wszyscy uczniowie tego samego dnia, o tej samej porze. Podczas sprawdzianu próbnego z Operonem będą obowiązywały takie same reguły, jak podczas prawdziwego egzaminu.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2016 OPERON. Harmonogram sprawdzianu

W tym roku próbny egzamin szóstoklasisty odbędzie się we wtorek 12 stycznia, czyli już jutro! Uczniowie napiszą dwa egzaminy, jeden będzie dotyczył języka polskiego i matematyki, drugi wybranego języka obcego:

9:00 - Część 1 - język polski i matematyka (czas na napisanie sprawdzianu to 80 minut)

11:45* - Część 2 - j. angielski (45 minut), j. niemiecki (czas na napisanie sprawdzianu to 45 minut)

*sugerowana godzina rozpoczęcia drugiej części egzaminu

Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem. Kiedy ODPOWIEDZI?

Dzień po próbnym sprawdzianie szóstoklasisty, a więc już w środę, uczniowie klas szóstych szkół podstawowych będą mogli sprawdzić, jak im poszło. 13 stycznia o godzinie 11:00 na stronie Edulandia.pl pojawią się oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty 2015/2016. Dzięki temu każdy uczeń będzie mógł sprawdzić, jaki wynik uzyskał.

Szóstoklasisto, poćwicz przed próbnym sprawdzianem szóstoklasisty! Sprawdź naszą bazę arkuszy i przykładowych odpowiedzi.

Więcej o: