Joanna Krupa nagrała reakcję córeczki na widok ojca. Fanka zaniepokoiła się o bezpieczeństwo rodziny

Joanna Krupa wraz z córką przebywa w Polsce, gdzie kręcone są odcinki kolejnej edycji programu "Top Model". Do rodziny postanowił dołączyć także mąż modelki, Douglas Nunes. Chociaż reakcja Ashy-Leigh na widok taty jest urocza, fanka nie jest przekonana, czy jego wizyta to bezpieczny pomysł.

Przypominamy, że w listopadzie Joanna Krupa została mamą. Modelka bardzo cieszy się z narodzin córeczki i chętnie publikuje zdjęcia dziewczynki na swoim profilu na Instagramie. Tym razem postanowiła zaprezentować fanom urocze nagranie.

Joanna Krupa o bezpieczeństwie w czasie epidemii

Na filmiku widać Joanna Krupę, trzymającą na rękach trochę zdezorientowaną Ashę-Leigh. Dziewczynka ożywia się jednaka na dźwięk głosu taty, a na widok Douglasa Nunesa na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech.

Przywitanie taty w Polsce

– opisała filmik Joanna Krupa.

Większości fanów przypadł do gustu rodzinny filmik. Wśród komentujących pojawiły się jednak osoby, które nie były przekonane, czy przyjazd Douglasa Nunesa do Polski w czasie epidemii był dobrym pomysłem.

Mam nadzieję, że on przejdzie dwutygodniową kwarantannę. Wzrost zachorowań na koronawirusa w USA jest naprawdę przygnębiający. Ciesz się swoim pobytem w Polsce

- skomentowała internautka.

Joanna Krupa postanowiła odpowiedzieć na słowa fanki i zapewnić ją, że rodzina nie lekceważy zasad bezpieczeństwa.

Jest zdrowy. Co tydzień robimy testy na koronawirusa

 - przyznała modelka.

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką
Więcej o: