Praca domowa ucznia zaskakuje. Miał napisać, co lubi dziadek. "Szczere do bólu"

Nauczycielka kazała dzieciom napisać kilka słów o dziadku i wyjaśnić, co lubi robić w wolnym czasie. Takiej odpowiedzi jednak nie przewidziała. "Najlepsze wypracowanie, jakie w życiu widziałam" - śmieją się internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą tańców nagrywanych przez nastolatki, szybko przybyło na niej o wiele więcej treści.

Praca domowa ucznia zaskakuje

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Bliźniaczki chcą mieć dzieci. Na razie mają lalkiBliźniaczki dzielą łóżko i narzeczonego. Chcą zajść w ciążę

Zobacz wideo Karolina Brzuszczyńska o długim procesie planowania dzieci. "Pary jednopłciowe powinny być postrzegane jako materiał na dobrego rodzica"

Obecnie na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, fragmentów znanych filmów i seriali, zabawnych materiałów z udziałem zwierząt, skeczy i scenek rodzajowych, relacji z podróży i wyjazdów rodzinnych, a także materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Nie jest tajemnicą, że małe dzieci mają bujną wyobraźnię. W pierwszych latach nauki nie zawsze udaje im się sprostać oczekiwaniom nauczycieli i potrafią udzielić na ich pytania nietypowych odpowiedzi. Na TikToku opublikowano pracę domową ucznia podstawówki, który miał opowiedzieć, jaki jest jego dziadek i wyjaśnić, co lubi robić.

Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Radość sprawia mu wolny od pracy czas. Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem. Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek

- napisał wnuczek.

Nagranie z pracą domową obejrzało ponad 160 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Odpowiedź dziecka rozbawiła internautów.

Spokój, a z czasem święty spokój - taki wnusio to skarb
Najlepsze wypracowanie, jakie w życiu widziałam
Edukacja na medal
Wspaniałe! To jest wypracowanie 100/100. Mój dziadziuś, (oj, już dawno temu), miał te same radości i marzenia
Nie ma to jak święty odpoczynek
Szczere do bólu i wiadomo już kto jest oczkiem w głowie dziadka. Najlepszy
No taki wnuczek to skarb
W kilku słowach wiemy o dziadku wszystko, a zarazem nic. Mądry ten wnusio

- pisali.

chłopiec miał włosy jak syrenka Ariel, zdecydował się na drastyczny krokTen chłopiec miał włosy jak syrenka Ariel. Zdecydował się na drastyczny krok

Więcej o: