Kasia Tusk pokazała pokój dziecięcy. Uwagę zwraca jeden szczegół

Kasia Tusk pokazała zdjęcie pokoju dziecięcego. Wystarczy na niego spojrzeć, by mieć pewność, że jej córeczka ma dużą wyobraźnię. "Magiczne wspomnienia, nostalgia" - komentują fani.

Kasia Tusk jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje różne wydarzenia ze swojego życia. Blogerka słynie z poczucia stylu, a każda fotografia, która dzieli się z fanami, jest bardzo estetyczna. Tym razem postanowiła pokazać wyjątkowy pokoik dziecięcy córki.

Kasia Tusk pokazała pokój dziecięcy

Młoda mama opublikowała na swoim profilu na Instagamie zdjęcie, na którym jej córeczka przegląda ilustracje książki. Dziewczynka siedzi w swoim pokoju na okrągłym dywanie, otoczona uroczymi towarzyszami w postaci pluszowym misiów. Pokój, podobnie jak całe mieszkanie Kasi Tusk urządzono z dużą prostotą. Ma białe ściany, na których wiszą obrazy w prostokątnych ramach. Uwagę zwraca również szary fotel, białe krzesło oraz drewniane łóżeczko. Nie sposób jednak nie spojrzeć, na konstrukcję znajdującą się na samym środku. Kasia Tusk przewiesiła kołdrę przez łóżeczko i oparcie fotela, tworząc w ten sposób "bazę" dla swojej córeczki. Umieszczona nieopodal lampka sprawia, że kryjówka wydaje się bardziej przytulna, a dziewczynka może swobodnie przeglądać obrazki.

Dobra baza to podstawa gdy na zewnątrz...

- podpisała fotografię Kasia Tusk, dodając emotikony deszczu.

Zdjęcie bardzo spodobało się fanom. Wielu z nich przyznało, że w dzieciństwie również budowało bazy, a ich dzieci także lubią tworzyć z kołder domowe kryjówki.

O jak ja miłe wspominam te wszystkie bazy! Sama budowałam później z moimichłopakami
U nas tez była wczoraj baza
Chyba wszystkie dzieci to przerabiają

- komentowali internauci.

Zobacz wideo 10-miesięczny chłopiec nie mógł złapać oddechu. Policjanci pobiegli na pomoc
Więcej o: