Najbogatsze dziecko na Instagramie. Ma siedem lat i za post dostaje nawet 60 tys. złotych

Everleigh Rose LaBrant ma zaledwie 7 lat i ponad 5 mln obserwatorów na Instagramie. W zdobyciu sławy pomogła jej mama, znana blogerka modowa i fotograf.

Savannah LeBrabt jest fotografką i blogerką modową, która postanowiła wykorzystać wyjątkową urodę córki. Założyła małej Everleigh Rose profil na Instagramie, który obecnie obserwuje ponad pięć milionów ludzi.

Najbogatsze dziecko na Instagramie

Okazuje się, że konto w mediach społecznościowych ma również młodsza siostra siedmiolatki Posie Rayne. Popularność w sieci przełożyła się dla rodziny z LA w realny zysk.

Na profilu na Instagramie dziewczynki znajdziemy przede wszystkim fotografie z podróży, przeróżne zdjęcia w kolorowych, uroczych stylizacjach oraz filmiki z siostrą. Internauci są pod wrażeniem urody Evereigh.

Jaka piękna dziewczynka
Wygląda tak łanie jak jej mama, gdy była mała
Przesłodka

- komplementują ją.

Według danych firmy Bella Baby wyliczającej ile młodzi influencerzy zarabiają za psoty reklamowe, za jeden post sponsorowany Everleigh Rose otrzymuje od 10 do 16 tys. dolarów, czyli od 38 do 60 tys. zł. Mama dziewczynek podkreśla, że chociaż faktycznie zarabiają na tym duże pieniądze, pozowanie jest dla dzieci głównie dobrą zabawą.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona"
Więcej o: