Zorganizowano taneczny występ dla rodziców. Dziewczynka stoczyła z bucikiem walkę o przetrwanie

Kilkuletnia dziewczynka podczas przedstawienia w przedszkolu wraz z rówieśnikami zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Nie tylko głośno śpiewała, ale również energicznie ruszała się w rytm. W pewnym momencie stało się coś, czego nie przewidziała. Zachowała jednak zimną krew i dokończyła układ.

Gdy dzieci dorastają, stają się bardzo energiczne, ciekawskie i często ciężko za nimi nadążyć. Kilkulatki zazwyczaj bardzo emocjonalnie podchodzą do przedszkolnych występów. Są dzieci, które bez skrępowania występują przed tłumami, a są też takie, których stresuje prezentowanie umiejętności przed rodziną. Ta dziewczynka pokazała, że nawet jeśli coś nie pójdzie po jej myśli, potrafi zapanować nad sytuacją i zatańczyć przygotowany układ. Reakcja publiczności mówi sama za siebie.

Zobacz wideo Takich imion nie możesz nadać dziecku w Polsce

Rodzice nagrywali występ dzieci. Uwagę wszystkich przykuła jedna dziewczynka

Na TikToku pojawiło się nagranie, zamieszczone na profilu @zaur408, które rozczuliło wiele osób. Widzimy na nim przedszkolaków, którzy tańczą wcześniej przygotowany układ. Dziewczynki są ubrane w stroje pszczółek i wyglądają naprawdę uroczo. Nie to jednak zwróciło największą uwagę publiczności. Podczas tańca jednej z dziewczynek przypadkiem spadł bucik. Mała zachowała zimną krew i dokończyła taniec, a to, co zrobiła było docenione przez publiczność.

But odlatuje, ale przedstawienie musi trwać

- czytamy pod nagraniem. 

Obserwatorzy zachwyceni swobodnym tańcem dziewczynki 

Internauci pod nagraniem na TikToku zamieścili wiele komentarzy. Zachwycali się nie tylko umiejętnościami tanecznymi dziewczynki, ale również jej niezwykłą pewnością siebie. "Ta blondyneczka jest cudowna. Świetna dziewczynka. Nie dość, że świetnie tańczy to do tego jest bardzo naturalna. Jestem pewna, że inni patrzą tylko na nią" - napisała jedna z obserwatorek. 

Natomiast inna zwróciła na to, że choć z pewnością mogłyby się znaleźć osoby, które krytykowałyby dziecko za to, że przez nieuwagę, mogłoby zniszczyć cały występ, to tak się nie stało. Naturalny, prawdziwy odruch dziecka odebrany był niezwykle pozytywnie

Ta dziewczynka na pewno zostanie aktorką

- podsumowała jedna z komentujących.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.