Ma 4 dzieci, które mieszkają w jednym pokoju. Siostra śpi z braćmi. "Brak prywatności"

"Wszyscy mówili, że będziemy potrzebować większego domu dla pięciorga dzieci, ale znaleźliśmy sposób, aby zmieścić je w jednym pokoju" - powiedziała ich mama w jednym z opublikowanych na Instagramie nagrań.

Jeri Willmott jest dumną mamą czwórki dzieci. Niebawem ta gromadka powiększy się o kolejną pociechę, bo kobieta jest w ciąży. Jeri jest też aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie na koncie o nazwie my.wildtribe regularnie publikuje nagrania, na których pokazuje, jak wygląda życie jej rodziny. 

Zobacz wideo Takich imion nie możesz nadać dziecku w Polsce

Mama pokazała pokój swoich dzieci

Autorka nagranie zrobiła niedawno remont pokoju swoich dzieci. Ma trzech synów i córeczkę, którym pozwoliła zdecydować, jak ma wyglądać ich przestrzeń. W efekcie dwa łóżka znajdują się na antresolach, pod nimi są dwa pozostałe oraz szafki. Meble są jasne, drewniane i rattanowe, w efekcie czego, pokój - chociaż mieszka w nim czworo energicznych dzieci - nie jest zagracony i przytłaczający. Nie zabrakło też miejsca na efektowne dekoracje i rośliny. Nie one jednak przykuwają największą uwagę.

 

Dzieci mają w pokoju ściankę wspinaczkową

Pokój dzieci przypomina małą salę zabaw. Do jednego z łóżek trzeba się wspinać po ściance wspinaczkowej. A schodzi się z niego, zjeżdżając po rurze, niczym w remizie strażackiej. Na nagraniu widać, że pociechy Jeri doskonale się czują w swoim nowym pokoju, prezentują różne sposoby wchodzenia na łóżko i schodzenia z niego. 

Internauci nie podzielają entuzjazmu dzieci

Pod opublikowanym przez matkę nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którym nie spodobała się taka aranżacja pokoju dzieci. Pisali: "Wyobraź sobie, że miałeś okropny dzień w szkole i musisz tak się wspiąć na łóżko, żeby tam odpocząć"; "To jest dobre dla dziecka do dziesiątego roku życia. Kiedy dorosną, będą chciały mieć własną przestrzeń"; "A co jeśli jedno z dzieci złamie rękę lub nogę? Jak będzie wchodzić do łóżka i z niego wstawać?"; "Biedne dzieci, nie mają prywatności". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.