Natalia ma na świadectwie średnią ocen 6,0. "Trzeba się po prostu uczyć"

Młoda, uśmiechnięta i bardzo utalentowana. Może też poszczycić się wysoką średnią ocen - aż 6,0. Natalia Drągowska, bo o niej mowa, jest dumą Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie. Jak się okazuje, sukcesu dokonała już drugi rok z rzędu.

W garwolińskim technikum nie brakuje uzdolnionej młodzieży, która osiąga sukcesy na polu artystycznym i naukowym. Jedną z niezwykle utalentowanych nastolatek jest uczennica III klasy technikum w zawodzie technik informatyk w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie. Jej średnia ocen w roku szkolnym 2023/2024 to imponujące 6,0.

W historii szkoły po raz czwarty mamy ucznia, który uzyskuje na koniec roku średnią 6,0!

- poinformowała dyrektor Ewa Flaga cytowana przez portal wirtualnygarwolin.pl. 

Zobacz wideo Uczniowie o religii w szkołach. "To kompletna pomyłka" [SONDA]

Jest jedną z najwybitniejszych uczennic w historii szkoły. Zdradza receptę na sukces

Natalia Drągowska powtórzyła swój sukces sprzed roku, kiedy to również na jej świadectwie były same szóstki. Skromna prymuska po odebraniu świadectwa zabrała głos. Sekret jej powodzenia jest prosty:

Trzeba się po prostu uczyć

- przyznała w rozmowie z wirtualnymgarwolinem.pl. Nastolatka w chwilach wolnych od nauki, uwielbia malować i jeździć rowerem po nadwiślańskiej okolicy Antoniówki Świerżowskiej, skąd pochodzi. Kiedy skończy szkołę, chciałaby zostać informatykiem.

Natalia jest wzorowa nie tylko pod względem naukowym. Kiedy może, pomaga swoim rówieśnikom ze zrozumieniem skomplikowanego technicznego materiału lub z przedmiotów ogólnokształcących -rozszerzonych. Oprócz tego działa w szkolnym wolontariacie, gdzie pomaga społeczności powiatu garwolińskiego. 

Czy uważasz, że czerwony pasek na świadectwie powinien zostać? Dajcie znać, co myślicie w komentarzach i na edziecko@agora.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.