Jesteś kryształowym dzieckiem? Pokolenie urodzone w tych latach ma specjalne cechy

Kim są kryształowe dzieci? Jakie cechy je wyróżniają? I przede wszystkim jak je rozpoznać? Chociaż nie ma żadnych naukowych dowodów na ich istnienie, to teoria o ich pochodzeniu i misji, którą mają wypełnić, zaczyna być coraz bardziej popularna. Jej autorką jest psychoterapeutka dr Doreen Virtue, a samo pojęcie wzięło się z parapsychologii i filozofii New Age.

Kryształowe dzieci to maluchy, które przyszły na świat po to, by go zmienić. Są wyjątkowe i ponadprzeciętne. Wyróżniają się przede wszystkim wysokim zaawansowaniem w duchowym rozwoju: są mądre, bystre i radosne. Niektórzy uważają, że pierwsze pokolenie kryształowych dzieci to pokolenia z lat 50. lub 60. ubiegłego wieku, ale ich próby wpłynięcia na świat spełzły na niczym. Kolejna szansa, by naprawić świat, teraz należy do maluchów, które urodziły się po 1995 roku.

Zobacz wideo Czy dziecko może nam dawać sygnały, że coś się dzieje niepokojącego? Psycholożka wymienia konkretne zachowania nastolatków

Kryształowe dzieci – czym się wyróżniają i jak je rozpoznać?

Kryształowe dzieci cechują się ponadprzeciętną inteligencją, także tą emocjonalną. Są bystre, spostrzegawcze, szybko wyłapują różnice i mało znaczące niuanse. Potrafią także bez problemu dostosować się do każdej sytuacji. Nie poddają się żadnym manipulacją, potrafią odróżnić prawdę od kłamstwa. Są szczere i bezpośrednie.

Jednak zdaniem twórczyni teorii o wyjątkowych dzieciach, wyróżnia ich także kilka cech fizycznych. Nie bez znaczenia jest tu kolor i kształt oczu. W ich przypadku są duże i jasne (np. niebieskie, zielone, czy jasnobrązowe), a ich spojrzenie "przeszywa" na wylot każdego człowieka i ma hipnotyczną moc. Są też bardzo zwinne i szybkie. Kryształowe dzieci, zwane także indygo otoczone są fioletową aurą, która jest widoczna tylko dla niektórych osób. Podkreśla to ich wyjątkowość.

Jednak funkcjonowanie w społeczeństwie nie jest dla nich łatwe, bo napotykają wiele trudności. Bywają często niecierpliwe, myślą dość niestandardowo, nie lubią być ograniczane i kontrolowane. Często buntują się przed narzucanym regułom i schematom. Szybko się nudzą. Są przekonane o własnej wyjątkowości, o czym nie boją się mówić.

Kryształowe dzieci – misja do spełniania

Kryształowe dzieci miały przyjść na świat po to, by uczynić go lepszym miejscem do życia. "Według filozofii New Age po to, żeby przenieść ludzkość na następny etap ewolucji i żeby odsłonić przed nami nasze przeznaczenie. Są strażnikami miłości i pokoju. Mają zjednoczyć ludzi przez sztukę, dobroć, miłość. Mają czyste dusze i subtelną energię" – opisywaliśmy ich misję w jednym z artykułów na naszym portalu.

Osoby z tego grona chętnie biorą udział w akcjach pomocowych, są wolontariuszami, pracują w fundacjach, wybierają wszystkie te osoby, które potrzebują dobrego słowa i realnej pomocy. Zawsze blisko, zawsze na wyciągnięcie ręki. Czy znasz takie osoby wśród swojego grona?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.