"Wszystkie moje dzieci myślą, że noszą to samo imię. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynka"

Gabi to wyjątkowa mama trojaczków, która pokazuje uroki swojego macierzyństwa w mediach społecznościowych. Ostatni jej z filmów stał się jednak viralowym hitem. "Wszystkie moje dzieci myślą, że noszą to samo imię" - opowiada ze śmiechem.

Gabi znana jako @thattripletmom_ jest mamą trójki dzieci. Jej dwuletnie trojaczki to Victor, Valentino i Viviana. Jak sama przygnała w swoim filmie, każde z nich ma wyjątkowe, niebanalne i bardzo ładne imię, ale kiedy domownicy pytają: "jak się nazywasz?" Każde udziela tej samej odpowiedzi: Victor. Dlaczego? Okazuje się, że za tym dość nietypowym przypadkiem, stoi zachowanie mamy. "Wszystko zaczynam od Victora, bo urodził się jako pierwszy" – zaznacza kobieta.

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz zdradza, jak łączy karierę z macierzyństwem. "Jak każda pracująca mama"

Victor, Valentino i Viviana – urocze trojaczki

Mama trójki dzieci opublikowała w swoich mediach społecznościowych film, w którym pyta swoje dzieci o to, jak każde z nich ma na imię i ile mają lat.Maluchy zgodnie twierdzą, że noszą to samo imię: Victor. Dlaczego?

Odpowiedź na to dość nietypowe zachowanie mama tłumaczy sobie tym, że Victor, czyli jedno z jej dzieci – zawsze był i jest pierwszy. "Pierwszy się urodził. Pierwszy zaczął mówić i chodzić. Karmienie, czy przebieranie też zawsze zaczynam od Victora. Młodsze rodzeństwo go naśladuje i robią zawsze to samo co, on. Za każdym razem, jak ich pytam, jak mają na imię, mówią, że Victor" – zaznacza mama.

Tu warto również dodać, że dzieci wyuczyły się tej odpowiedzi, bo jak się okazuje, zarówno Valentino, jak i Vivianna reagują na swoje imiona, kiedy ktoś ich woła. "Z tym nigdy nie było problemu. Każde odpowiednio reaguje, kiedy słyszy swoje prawdziwe imię, ale jak ich zapytasz, odpowiedzą, że mają na imię Victor. To trochę śmieszne i mam nadzieje, że kiedyś im to przejdzie" – dodaje autorka filmu.

Bycie mamą trojaczków to nie lada wyzwanie

Gabi, która uwielbia dzielić się rodzinnymi przygodami, sporo czasu poświęca również maluchom. "Uwielbiam być mamą" - wspomina w swoich filmach. Chociaż ich pojawienie się na świecie, było zaskoczeniem dla całej rodziny, to wspólnie z mężem szukają pozytywów w byciu rodzicami rezolutnych trojaczków. "To wspaniałe tak być z nimi, patrzeć na nich, ale też cholernie trudne zadanie, bo ja jestem jedna, a ich jest trójka. Wszystko jest razy trzy, zmęczenie też" – opowiadała w jednym ze swoich filmów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.