Sandra Kubicka zdradziła imię syna. Przy wyborze pomogła jej numerologia. "Silny jak lew"

Sandra Kubicka cieszy się pierwszymi wspólnymi chwilami z dzieckiem. Chociaż nie jest jej łatwo, bo syn jest wcześniakiem, to modelka stara się pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami. Tym razem zdradziła, dlaczego właśnie tak nazwała swoje dziecko. Inspiracje czerpała z numerologii.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron niedawno powitali na świecie synka, Leonarda. Chłopiec urodził się kilka tygodni przed planowanym terminem porodu i jest wcześniakiem. I choć modelka przyznała, że pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie je wymarzyli, to dziś wspólnie cieszą się swoją obecnością.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Sandra Kubicka została mamą. "Jak lwica będę bronić mojego syna"

Sandra Kubicka przez całą ciążę była bardzo aktywna na Instagramie. Żona Barona relacjonowała w mediach społecznościowych ciążowe postępy i regularnie informowała o swoim samopoczuciu. Przed samym porodem nie czuła się na najlepiej i jak sama wspomniała, ciąża była dość trudnym doświadczeniem. Mimo to modelka chciałaby, aby jej syn miał rodzeństwo. 

Chciałabym (drugie dziecko - przyp.red.). Alek coś tam nawet czasami mruczy pod nosem o trójce, ale ja nie wiem, czy dam radę tyle razy być w ciąży. Nie jest to błogosławiony stan dla mnie, wręcz przeciwnie. Nie mogę doczekać się porodu

- pisała na Instagramie Sandra Kubicka. Tym razem w najnowszym wpisie szczęśliwa mama zdradza, dlaczego wraz z mężem zdecydowała się nadać synowi właśnie to imię. Jak się okazuje, ma ono wyjątkowe znaczenie. "Leonard znaczy 'silny jak lew' i taki jest nasz synek. W tradycji imion Leonard jest patronem kobiet rodzących. Jego imię jest numerologiczną 6, która wskazuje na pracowitość, zdyscyplinowanie i zdolność do wyznaczania sobie dalekosiężnych celów oraz uparcie dążenia do ich realizacji. Szóstki to również ludzie empatyczni. Empatia - coś, czego ludziom w dzisiejszych czasach brakuje, ale nie jemu. On będzie miał mnóstwo empatii, a ja jak lwica będę bronić mojego syna" - przekonywała Kubicka we wpisie na Instagramie. 

Sandra Kubicka zdradziła imię syna. Przy wyborze pomogła jej numerologia. 'Silny jak lew'Sandra Kubicka zdradziła imię syna. Przy wyborze pomogła jej numerologia. 'Silny jak lew' Instagram, screen: @sandrakubicka

Znaczenie imienia Leonard

Leonard to dość rzadkie obecnie imię męskie, wywodzące się z języka germańskiego. Pierwsze wzmianki dotyczące tego imienia w Polsce pojawiają się już w okolicach 1100 roku. Zostało utworzone z łacińskiego słowa leo, czyli lew i germańskiego hart - silny. Oznacza zatem mężczyznę silnego jak lew. W Polsce imię to występuje już od XII w. Dziś imienia Leonard używa 7532 Polaków (w 2001 r. - 14 026). Według astrologów osoby o tym imieniu odczuwają ciągłą potrzebę nauki, rozwoju i doskonalenia się. Leonard jest imieniem najbardziej odpowiednim dla osób spod znaku Bliźniąt.

Czy zwracacie uwagę na numerologię w swoim życiu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.