Widzisz na obrazku kielich czy twarze? Prosty test powie prawdę o twoim mózgu

Spójrz na obrazek i powiedz, co widzisz? Twarze dwóch patrzących na siebie osób? A może biały kielich? Pamiętaj, aby polegać na pierwszym wrażeniu. Nie przypatruj się zbyt długo i nie próbuj dojrzeć niczego więcej. To pierwsza myśl ma być tą, która powie prawdę o twoim mózgu i podświadomości. Tu nie ma złych odpowiedzi.

Chcesz poznać prawdę o sobie, swojej podświadomości i pracy mózgu? Spójrz na obrazek. Co widzisz? Ilustracja, która została dostrzeżona jako pierwsza, może ujawnić wiele o twojej osobowości i stanie emocjonalnym, ale nie tylko. To będzie także dobra podpowiedź do tego, jak pracuje twój mózg i która z półkul jest bardziej rozwinięta. Gotów na poznanie odpowiedzi?

Zobacz wideo Polskie dzieci są w czołówce, jeśli chodzi o otyłość. Dlaczego? Leszek Klimas wskazuje, co rodzice robią źle

Test, który będzie odpowiedzią na wiele pytań

Zagadki logiczne, złudzenia optyczne, czy różnego rodzaju rebusy są doskonałą metodą, kiedy nieco więcej chcemy dowiedzieć się o pracy własnego mózgu. Dużą popularnością ostatnio cieszą się różnego rodzaju psychotestu, zwłaszcza te obrazkowe. Są proste, nie zabierają dużo czasu, a pierwsza myśl okazuje się tu być kluczowa dla całego wyniku. Oczywiście należy traktować je z dużą dawką rezerwy i przymrużeniem oka. Jednak wielu internautów podkreśla, że opis jest zgodny z tym, co faktycznie preferują i jak się zachowują.

Czy jesteś gotów poznać prawdę o sobie i pracy mózgu? Złudzenie optyczne, które zostało udostępnione na jednym z portali społecznościowych - jest tu kluczem. Co widzisz jako pierwsze? Kielich? A może twarze dzieci?

Krótkie i proste zadanie. Sprawdź, co oznacza

Zadanie sprawdzające prace mózgu, jest bardzo krótkie i proste. Wystarczy przyjrzeć się poniższemu obrazkowi i odpowiedzieć, co widzisz. Jedno jest ważne, aby zadanie zostało wykonane prawidłowo, trzeba odpowiedzieć, jak najszybciej. Chodzi o to, aby przesadnie nie analizować ilustracji i nie myśleć nad nią. Psychologowie wierzą w ten test i w to, że mogą za jego pomocą ujawnić cechy osobowości. Poniżej prezentujemy odpowiedzi.

Jeśli jako pierwsze na ilustracji zauważyłeś twarze dzieci - oznacza to, że należysz do osób pewnych siebie i odważnych. Przez życie idziesz niczym burza, stawiasz czoła problemom, nie boisz się porażek – wychodzisz z nich silniejszy, a każde z niepowodzeń tylko motywuje cię do dalszych działań. Masz duże wymagania i wysoko stawiasz poprzeczkę – sobie i innym. Jesteś towarzyski, otwarty na nowe znajomości, lubisz dobrą zabawę i ryzyko. Masz zapewne nieco bardziej rozwiniętą lewą półkulę mózgu.

Natomiast jeśli to kielich był tym, co zauważone zostało jako pierwsze – jesteś osobą bardzo wrażliwą, która ma w sobie dużo empatii i życzliwości. Dogadujesz się z innymi, bo nie oceniasz, a celnie udzielasz rad. Sam jednak dość niechętnie mówisz o sobie, zostawiając swoje sekrety tylko najbliższym. W życiu masz swoje zasady, którymi się kierujesz i starasz się żyć zgodnie z obranym kierunkiem. Jeśli chodzi o pracę mózgu, to zapewne nieco bardziej masz rozwiniętą prawą półkulę. 

Czy lubisz rozwiązywac zagadki, rebusy i poddawać się testom osobowoości?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.