Matka ubiera niemowlę w falbany, "bo ma się wyróżniać z tłumu". Ludzie zaniepokojeni

Niektóre mamy uwielbiają stroić swoje dzieci i każdego dnia zastanawiają się nad nową stylizacją dla swojej pociechy. Są takie, które stawiają na modę i własne upodobania, i takie, które kierują się przede wszystkim wygodą dziecka.

Niektóre kobiety przyznają, że marzą o córkach, by móc zakładać im przeróżne stroje, sukienki, cekinowe pantofelki, opaski itp. I nie ukrywają, że tworzenie nowych, niekiedy wymyślnych stylizacji dla pociechy sprawia im mnóstwo frajdy.

Zobacz wideo "Etiennette jest jeszcze w połowie zmian". Ania Świątczak o przemianie córki

Część rodziców podchodzi jednak do ubierania swoich dzieci praktycznie i skupia się głównie na tym, by było im wygodnie. Niektórzy też wychodzą z założenia, że maluchy szybko się brudzą i niekiedy trzeba je przebierać kilka razy dziennie, więc nie ma sensu, by ich stroić (chyba że na jakąś ważną okazję).

Mama ubiera córkę w kokardki. Musi się mierzyć z krytyką

Geriiee Lamb niedawno doczekała się ukochanej córeczki. Nie ukrywa, że jeszcze będąc w ciąży, nie mogła się doczekać momentu, aż będzie ją stroić w przeróżne sukienki. Stylizacje, które dla niej tworzy chętnie pokazuje na swoim TikToku. Okazuje się, że nie wszyscy je doceniają, a niektórzy piszą jej wprost, że powinna przestać.

Mama uwielbia kokardki i falbany, dlatego niemalże codziennie ubiera swoją pociechę w ogromne kokardy na głowie, albo wielkie falbaniaste skarpety. I chociaż córka wygląda na zadowoloną, to wiele osób krytykuje kobietę. Ta jednak w rozmowie z Mirror przyznała, że uwielbia wygląd swojej córki i stara się nie przejmować tym, co myślą o niej inni.

Nienawidzę ludzi noszących to samo. To coś innego – ona wyróżni się z tłumu! Dostaję najróżniejsze komentarze, ale jestem gruboskórna, naprawdę mnie to nie obchodzi,

- powiedziała w rozmowie z redaktorem Mirror. Dodała także, że przekłuła swojej sześciomiesięcznej córce uszy, co też spotkało się ze sporą krytyką otoczenia. Ona jednak nie żałuje tej decyzji i uważa, że postąpiła słusznie. "Nie płakała, w ogóle jej to nie przeszkadzało" - mówiła.

Internauci mają mieszane uczucia

Geriiee opublikowała niedawno nagranie na TikToku, na którym odpowiada wszystkim hejterom i zapewnia, że ich opinia nie wpłynie na zmianę tego, jak ubiera małą Romę-Rae.

Ubieraj SWOJE dziecko, jak chcesz, bo jest TWOJE

- napisała pod nagraniem jedna z internautek. Niektórzy otwarcie przyznają, że chociaż wielkie kokardy są nie w ich stylu, ale to decyzja mamy, jak wygląda jej malutka córka. "Nie mój gust, ale wygląda na kochane i zadbane piękne dziecko, a to wszystko, czego potrzebują dzieci, więc robisz świetną robotę", "Dlaczego ludzie nie zajmą się swoimi sprawami! Dziecko jest zdrowe i szczęśliwe, tylko to się liczy" - pisali w komentarzach.

Niektórzy mają wątpliwości, czy wielkie stroje są przede wszystkim wygodne dla małej dziewczynki. "Jest urocza. Tylko nie wiem, jak te stroje są wygodne, czy nie są dla niej zbyt ciężkie?" - zastanawiała się jedna z kobiet, jednak mama zapewniła ją, że kokardy są lekkie i założyła je tylko do zdjęcia.

Czy uważasz, że dziecko należy ubierać ładnie? Czy wgodnie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.