Zaprosiła koleżankę na przyjęcie urodzinowe. Potem jej mama wysłała SMS-a. "Nie powinna przychodzić"

Mama dziewięciolatki nie kryła swojego oburzenia, gdy dostała wiadomość od mamy innej dziewczynki z klasy córki. Okazało się, że dziewięciolatka ma jednak nie przychodzić na przyjęcie urodzinowe koleżanki.

Impreza urodzinowa to dla kilkulatka bardzo ważne wydarzenie. Maluchy z niecierpliwością czekają na ten dzień, niezależnie od tego, czy są solenizantami, czy gośćmi. Na wszystkich zwykle czeka masa atrakcji oraz słodkości. Dzieci zapraszają na swoje przyjęcia przyjaciół z przedszkola, szkoły, podwórka etc., a ich rodzice dokładają wszelkich starań, żeby wszyscy dobrze się bawili. Czasem jednak dochodzi do przykrych nieporozumień. 

Zobacz wideo Takich imion nie możesz nadać dziecku w Polsce

Zaprosiła dziewczynkę na urodziny. Okazało się, ze to nieporozumienie

Jedna z użytkowniczek TikToka - harperandmainllc - postanowiła podzielić się z internautami przykrą historią, jaka zdarzyła się jej córeczce w związku z imprezą urodzinową koleżanki ze szkoły. Sytuację można przedstawić cytując wiadomość tekstową, jaką bohaterka posta dostała od mamy solenizantki: "Hej, Quin przypadkowo rozdała zbyt wiele zaproszeń na urodziny i jedno dała Scarlett, choć nie powinna. Przepraszam za zamieszanie".

Była zszokowana zachowaniem mamy solenizantki

Mama pokrzywdzonej Scarlett powiedziała, że była zszokowana i oburzona zachowaniem mamy Quinn. Tym bardziej, że jej córka zrezygnowała z własnej imprezy urodzinowej, żeby pójść na tamtą: "Moja córka Scarlett 30 maja skończy 10 lat i w tę sobotę również mieliśmy zamiar urządzić jej imprezę. Zdecydowaliśmy, że tego nie zrobimy. Cóż, nie chciała, bo wolała zamiast tego pójść na imprezę tej małej dziewczynki". Autorka nagrania stwierdziła, że jeśli Scarlett nie została zaproszona z jakiegoś konkretnego powodu, np. zrobiła coś złego, chciałaby się o tym dowiedzieć. "Jeśli chodziło o pieniądze, to w porządku. Rozumiem to i jestem w stanie zapłacić za swoje dziecko" - dodała. Mama pokrzywdzonej Scarlett odpowiedziała na otrzymaną wiadomość: "To nie w porządku cofać zaproszenie dziewięciolatki na urodziny, ale nie martw się - nie przyjdzie."

Nie wszystkie dzieci są zapraszane

Kilkuletnie dzieci mają w gronie swoich rówieśników sympatie i antypatie. Dziecko, które jednego dnia jest najlepszym przyjacielem naszej pociechy, innego staje się śmiertelnym wrogiem. Wszystko w wyniku drobnych nieporozumień, które na szczęście szybko odchodzą w niepamięć. Impreza urodzinowa dla zaproszonych dzieci jest źródłem ekscytacji i radości, jednak dla tych pominiętych wielką przykrością. Mali solenizanci mają prawo zaprosić kogo chcą, rodzice czasem modyfikują listy gości, ale nie zawsze chcą się wtrącać. Warto jednak zwrócić uwagę na to, żeby przypadkowo nie popełnić faux pas. "Rozumiem, że nie wszystkie dzieci są zapraszane i nie ma w tym nic złego! Uważam, że sposób, w jaki nas potraktowano, był niegrzeczny" - dodała mama małej Scarlett.

Czy można cofnąć zaproszenie na kinderparty?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.